Skocz do zawartości[Muzyk] Bryson /03Br3azy/ Foose


Szunajek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

artworks-pZbNGqjvXTY0StLF-lUauCg-t500x500.jpg?width=468&height=468Bryson /03Br3azy/ Foose - To osiemnastoletni uczeń Crenshaw High School (12th grade), afiliujący aktywnie z GSWC, zamieszkuje projekty Jordan Downs i aktywnie gangbanguje 103rd St. Mimo, że od zawsze był częścią gangu, ślepo wierzy, że jedyną formą dołączenia do niego - jest put-on. Będąc w dziewiątej klasie, został napadnięty przez trójkę booty hoes (Bounty Hunter Bloods) na szkolnym korytarzu; został przez nich na tyle dotkliwie skopany, że wylądował na tydzień w szpitalu. Jego put-on został przeprowadzony około dwóch miesięcy później, czyli w 2019 roku, gdy miał 15 lat. W ramach put-on, dokonał morderstwa członka Bounty Hunter Bloods - jednego ze swoich oprawców sprzed dwóch miesięcy. Młody chłopak, będąc pod presją swoich Big Homies, zaczekał na idealny moment, w którym gangbanger Bounty Hunter Bloods (Tiny Dreazey) będzie lackin' i postrzelił go śmiertelnie na 114th St, niedaleko stacji benzynowej. Chłopaka nigdy nie dosięgnęła sprawiedliwość, ponieważ o tym czynie wiedziało może kilku starszych bangerów GSWC. Dokonanie zabójstwa na wrogim gangbangerze zagwarantowało mu wstęp w struktury gangu - akt ten, wykonał w ramach hood-mission (skits), który zlecony mu został przez gangsterów starszej generacji. Od tamtego momentu, na swoim instagramie zaczął aktywnie sneak dissować swojego byłego oprawce (Tiny Dreazey). W tym samym czasie, chłopak zaczął opuszczać się w nauce, w czym interweniowała jego matka, w czym po części jej się udało - ponieważ chłopak widocznie zrezygnował z uczestniczenia w hood days, między innymi w pogrzebie Beezy'ego w roku 2021.

 

2023-02-26_19.png?width=452&height=468Nieobecności na imprezach typu Hood Day, mniejsze angażowanie się w życie setu, oraz nie łapanie aktywności skutkowało otrzymaniem tak zwanego disciplinary, co miało sprowadzić go na dobrą drogę pod groźbą put-off. Br3azy od tamtego momentu zaprzestał skupiania się na nauce - poprawił swoją aktywność i zaczął aktywnie prezentować swoją przynależność, łapiąc poszczególne aktywności takie jak Late Night Hanging, Foot Patroling czy TagBanging. Skutkowało to wyrzuceniem chłopaka tuż po skończeniu osiemnastego roku życia z domu przez matkę - nie mając innego wyboru, chłopak zatrzymał się u swojej niepełnosprawnej ciotki - utrzymując się głównie z aktywności na ulicy. Mężczyzna dalej mimo braku stałego miejsca zamieszkania, próbuje ukończyć High School - by wrócić do rodzinnego domu. Od czasu do czasu, pomaga przy sprzedaży merchu @proaktive103 na stoiskach przy 103rd St, budując przy tym street credit, oraz zarabiając legalnie gotówkę. Chłopak od dziecka interesował się muzyką - było to jedyne hobby, w którym faktycznie potrafił się odnaleźć. Mając już 11 lat - Breazy zaczynał pisać swoje pierwsze teksty, które mimo tego, że raczej nie cieszyły się uznaniem i zainteresowaniem rówieśników, pomagały mu zająć sobie czymś głowę, w domowym zaciszu, lub na szkolnych korytarzach. Swoje pierwsze, większe postępy muzyczne zaczął realizować powoli w wieku 18 lat - dzięki wsparciu jednego z HoodStar 103rd St, zaczynał nabierać większej wprawy w robieniu muzyki, oraz powoli zwiększając swoje grono fanów. Pomogło też w tym to, że chłopak aktywnie prowadzi swoje socialmedia - z których jest znany okolicznej ludności Watts. 

 

 

Siemandero, kolejny raz pisze apke lecz tym razem na innej postaci, na której aktywnie gram. Planuje aktywniej prowadzić temat niż wcześniejszym razem bo mam na to kilka ciekawych pomysłów i większy zapał. Pozostaje mi tylko liczyć na zaakceptowanie aplikacji, pozdro miłego dzionka. po akcepcie ogarne zeby ta jedna linijka pod pierwszym zdjeciem byla na swoim miejscu.

Edytowane przez Szunajek
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...