Skocz do zawartościIndiana Dukes 13​​​​​​​​​​​​​​ 🎯


Rekomendowane odpowiedzi

unknown.pngIndiana Dukes 13 (IDKS13) a także Duke Gang to meksykańsko-amerykański gang zlokalizowany przy Majestic pomiędzy Park North.I Park Ave., na południe od Santa Ana Freeway we wschodnim Los Santos. Najaktywniejszą kliką w gangu jest 94 . Znani również jako Street Dukes 13 lub ELA Indiana Dukes 13 za swoją działalność we wschodnim Los Santos, są wierni „13” meksykańskiej mafii, znanej meksykańskiej organizacji przestępczej, która działa w kalifornijskim systemie więziennym.

Indiana Dukes był pierwotnie klubem samochodowym założonym na początku lat 90-tych w Indianie i Olympic. Członek South Gate Garden View Locos Varrio, Diablo, żył w Boyle Heights i był założycielem klubu samochodowego. Otaczające się Eastside Varrios, załogi nie lubiły widzieć Southsidera na Eastside i zaczęły naciskać na Diablo, by opuścił ten teren. Korzystając ze swoich powiązań varrio, Diablo pokierował, zaopatrzył i uruchomił klub samochodowy w varrio Indiana Dukes. Wiele głównych rywalizacji kingsów Indiany, takich jak King Kobras Rifa i Laguna Park Vikings, wywodzi się z konfliktu z Diablo. Indiana Dukes i GVLS pozostają sojusznikami do dziś.

Indiana Dukes wyróżniają się jako wielopokoleniowy gang uliczny. Członkowie IDKS13 są znani z tego, że często używają odzieży sportowej Duke Blue Devils, jako formy reprezentacji. Jednak w ich garderobie nie oficjalnie można zobaczyć LA Dodgers, Detroit Tigers oraz Arizona Diamondbacks. Dla kliki 94 full cap New York Yankees, ma szczególne znacznie ponieważ bo po hiszpansku 94 to Noventa Ycuatro.

Można powiedzieć, że
 Indiana Dukes nadal działa, chociaż nie na taką skale jak kilkanaście lat temu. Ani jednego aresztowania z poważnych przyczyn, głównie wandalizmu i walk ulicznych, które zwykle nie są częścią sporów gangów, ale przypadkowe, i niektóre wyjątki, które zostały złapane ze średnimi ilościami narkotyków najwyraźniej użytych do mikro-handlu jednak ma sie to za nie długo zmienić. Jednak nic nie może dorównać z tym co wydarzyło się lata temu. 

W 2011 roku
 Alfredo „Freddy” Morales, lepiej znany na ulicach jako Osito, był aktywnym członkiem Indiana Dukes, który został zastrzelony przez rywalizujący gang na parkingu pobliskiego Food-4-Less. Śmierć Alfredo  Moralesa doprowadziła do wielu strzelanin związanych z gangami, zwłaszcza z wikingami z Laguna Park. 

Indiana Dukes toczą głównie spory z innymi meksykańsko-amerykańskimi gangami ulicznymi w pobliżu ich sąsiedztwa, takimi jak Clika Los Primos, White Fence, Varrio Nuevo Estrada, Opal Street Locos,        King Kobra Rifa, Little Valley Rifa i Laguna Park Vikings.                                                                                                                              
 

Edytowane przez lordbaron
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...