Skocz do zawartościKEINE FLAMME OHNE RAUCH; Michael & Jonathan Sanders


Michal361
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

KW3ji4V.pngMichael Sanders(ur. 21 grudnia 1993 w Stanach Zjednoczonych). Doświadczony w gangsterskim świecie Amerykanin z niemieckimi korzeniami. Michael urodził się w ubogiej rodzinie na dzielnicy Brownsville. Od najmłodszych lat Sanders nie miał łatwo w życiu, matka została zamordowana na ulicy wracając z pracy. Ojciec Michaela od tamtego momentu popadł w nałóg alkoholowy, większość zarobionych pieniędzy wydawał upijając się dzień w dzień do nieprzytomności. W wieku pięciu lat Ojciec pierwszy raz użył wobec niego przemocy, sytuacja powtórzyła się później jeszcze kilka razy aż doprowadziło to do interwencji sąsiadów którzy zawiadomili LSPD. Michael wraz z bratem zostali oddzieleni od Ojca który stracił prawa rodzicielskie. Od tamtego momentu mieszkali w domu dziecka. Michael opiekował się młodszym bratem Jonathanem. W domu dziecka wpadł w złe towarzystwo - towarzystwo dzieciaków zniszczonych przez świat. Codziennie bójki, marihuana, kokaina - stało się to dla Sandersa smutną codziennością, przez którą musiał przechodzić każdego dnia. Dzieciństwo Michaela oparte było na przemocy i narkotykach. Kiedy skończył osiemnaście lat wraz z bratem zaczął produkować metamfetamine oraz rozprowadzać ją na niewielką skale. Michael jest wysokim oraz dobrze zbudowanym mężczyzną który wie do czego dąży. W wieku dwudziestudwóch lat przeprowadził się do Los Santos.

Jonathan Sanders - (ur. 20 listopada 1996 w Stanach Zjednoczonych). Młodszy brat Micheala Sandersa. Amerykanin pochodzenia Niemieckiego. Jonathan urodził się w nie sprzyjających warunkach ponieważ była to dzielnica Brownsville w Nowym Yorku. Wychowywał się w patologicznej rodzinie, matka wracając z pracy została zamordowana przy użyciu noża przez jakiegoś narkomana. Ojciec po tej tragedii stoczył się na samo dno pijąc całymi dniami alkohol gdzie nie rzadko kończyło się to burdą w domu. W wieku siedmiu lat już świadomy Jonathan wracając do domu zauważył awanturującego się ojca do brata, skończyło się to ciężkim pobiciem, po tej sytuacji Jonathan znienawidził ojca i za wszelką cenę pragnął się uwolnić od oprawcy Michaela. Pewnego dnia Jonathana wraz z bratem zabrali do domu dziecka przez to iż sąsiedzi zawiadomili LSPD którzy napotkali w progu drzwi pijanego ojca oraz przestraszoną ową dwójkę za nim. Ojcu postawili zarzuty znęcania się nad dziećmi a sami bracia wychowywali się w domu dziecka do osiemnastych urodzin Micheala, kiedy ten wziął pod opiekę Jonathana po przyznaniu przez sąd praw rodzicielskich. Sanders zawsze stronił od narkotyków ponieważ widział co powodują u innych dzieciaków w domu dziecka. Jonathan po opuszczeniu domu dziecka prowadził wspólny biznes z Michealem który polegał na produkowaniu metamfetaminy. W wieku dziewiętnastu lat wraz z bratem przeprowadził się do Los Santos.

02.01.2015 Los Santos

Bracia przyjechali do Los Santos w celu wzbogacenia się, zaczęli od drobnych prac jak handel narkotykami na małą skale, pobicia, kradzieże oraz zbieranie długów. Po kilku miesiącach z zarobionych pieniędzy kupili restaurację Garrison Restaurant oraz biuro na dzielnicy Willofield. Po jakimś czasie utworzyli małą szajkę zrzeszającą społeczność różnych narodowości. Pewnego dnia bracia udali się na imprezę do pobliskiego klubu, Jonathan pod wpływem alkoholu zaczął podrywać przypadkową kobietę - jednak jak się okazało był to dla nich nieszczęśliwy dzień. Okazało się że ta kobieta przyszła na imprezę ze swoim narzeczonym, mężczyzna bez wahania rzucił się na Jonathana razem ze swoimi wspólnikami, starszy brat Jonathana nie mógł nic zrobić ponieważ było ich za dużo. Ciężko ranny Jonathan został odwieziony do szpitala, w tym czasie Michael rozpoczął plan zemsty. Po niecałym miesiącu wraz z członkami swojej szajki Michael przypadkowym trafem spotkał mężczyznę który pobił Jonathana, bez zastanowienia ruszyli na niego z kijami basebollowymi. Owy mężczyzna ledwo przeżył spotkanie, okazało się jednak że był to jeden z członków małego gangu zrzeszającego Niemiecką społeczność. Tym sposobem rozpętała się wojna pomiędzy gangami. Michael Sanders musiał zlikwidować swoje biuro ponieważ znajdowało się na terenie rywalizującego im gangu. Podczas wojny jak każdej innej odbywały się małe potyczki, które były dla grupy Michaela oraz Jonathana bardzo kosztowne, raz ostrzelali cały ich samochód. Bracia musieli także zaopatrzyć cały gang w bronie palne. Z dnia na dzień konflikt zaogniał. Siedząc spokojnie w swojej restauracji Sandersowie nie spodziewali się że Niemcy mogą tak niespodziewanie zaatakować. Podjechali i ostrzelali okna Garrison Restaurant, starszy brat - Michael został postrzelony w brzuch. Po tym incydencie zatrudnili ochronę w swojej knajpie, jednak ta też na nic się nie zdawała. Michael oraz Jonathan rekrutowali coraz więcej osób przez co gang znacząco wzrósł na sile. Postanowili że zaatakują restauracje swoich przeciwników. Bracia wysłali swoich ludzi którzy podjechali w kilku samochodach na teren wrogów i zaatakowali restauracje, nie oszczędzili nikogo, podczas zajścia jeden z ich wspólników oraz wierny przyjaciel braci Tommy Fox podciął gardło jednemu z klientów restauracji, jak się okazało był to syn wysoko postawionego urzędnika. Po tym zajściu LSPD postanowiło zlikwidować grupę. Michael oraz Jonathan nie zostali powiązani z całą akcją, dostali jedynie wyrok ośmiu lat pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwa m.in pobicie. Tym sposobem doszło do rozpadu gangu z Willofield, Tommy Fox oznajmił sądowi że to on był szefem grupy, przez co dostał wyrok dożywocia. 

06.02.2023

Po wyjściu z więzienia bracia postanowili odzyskać reputacje w mieście. Dzięki kontaktom poznanym w więzieniu podjęli się ponownie handelem broni oraz amunicji po całym stanie San Andreas. 

 

Cześć około rok temu wraz z @ Menelixx założyliśmy postacie braci Sanders na serwerze Ls Stories. Po kilku miesiącach gry zdecydowaliśmy się zrobić przerwę od Sampa. Po dowiedzeniu się o powstaniu nowego serwera postanowiliśmy napisać aplikacje na fleencera i powrócić do gry oraz kontynuować wątek naszych postaci w Los Santos. Doświadczenie w RP mamy duże, więc liczymy że dostaniemy szanse na zaprezentowanie się w grze.

Założenia na grę:

  • kontynuowanie historii postaci
  • budowanie pozycji w mieście, bez większego rozgłosu
  • ponowne założenie legalnego biznesu
  • handel/przemyt broni oraz amunicji po całym stanie San Andreas
  • zajmowanie się kradzieżami oraz porwaniami
  • robienie wielu gain projektów
  • interakcje z wieloma organizacjami oraz graczami
  • założenie pobocznych projektów IC dla naszych postaci
  • po wyjściu z więzienia nasze postacie nie będą od razu wielkimi gangsterami, także zamierzamy zaczynać od małych akcji, które będą z czasem wzrastać

Projekty:

Edytowane przez Michal361
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...