Skocz do zawartości[★] [MUZYK] Louis "HUNCHO" Huncho


sonEr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

huncho2.png

 

Louis /HUNCHO/ Huncho urodzony 18.02.2000 roku, wychowujący się na South Central w Los Santos. Był jedynym synem swoich rodziców i od najmłodszych lat cieszył się popularnością wśród swoich rówieśników. Był wysoki, wyróżniał się swoim wyglądem oraz ponadprzeciętną siłą, co przyciągało uwagę innych. Jego rodzice, którzy ciężko pracowali, starali się zapewnić mu jak najlepsze warunki, ale w ciągu lat ich mieszkanie stało się coraz ciaśniejsze, a dzielnica, w której mieszkali, zaczynała stawać się coraz bardziej niebezpieczna. Louis zaczął często spędzać czas małą z grupą chłopaków z dzielnicy, którzy często angażowali się w walki i rabunki. W wieku 16 lat Louis trafił do poprawczaka za atak na nauczyciela w szkole średniej. Kłótnia słowna z nauczycielem szybko przerodziła się w brutalny atak, który zakończył się poważnymi obrażeniami nauczyciela. Louis nie miał zamiaru nikogo zranić, ale jego agresja i impulsywność doprowadziły do poważnych konsekwencji. Po wyjściu z poprawczaka Louis chciał zmienić swoje życie i dążyć do zmiany swojego stylu życia. Niestety, jego starania nie wystarczyły, aby uniknąć kolejnych problemów. W wieku 21 lat trafił do więzienia za kradzież samochodu. Spędził tam dwa lata, które zmieniły go na zawsze. Po wyjściu z więzienia Louis dostał areszt domowy i zaczął zmieniać swoje życie. Zajął się amatorsko muzyką, która stała się dla niego ucieczką od rzeczywistości. Zdawał sobie sprawę, że jego przeszłość będzie zawsze z nim, ale chciał zmienić swoją przyszłość. Aktualnie Louis mieszka nieopodal Alei Gwiazd i zajmuje się różnymi pracami, aby utrzymać swoje mieszkanie i spełniać podstawowe potrzeby.

 

— SOCIALMEDIA

    [Instagram] louishuncho 🌊💦💦

— POWIĄZANIA

Vinewood Collective

— MATERIAŁY
[SINGIEL] HUNCHO - ONE LIFE

[SINGIEL] HUNCHO x KENCHO x LIL TEXO - FUCK OPPS

[SINGIEL] HUNCHO - FLEXING

Spoiler

Hej, hej. Jako że większość czasu przegrałem w branży, to postanowiłem tego nie zmieniać. Mam plany na grę razem z moimi znajomymi i chcemy wprowadzić ciekawe wątki.

 

Edytowane przez sonEr
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

** Początkujący muzyk Huncho pojawił się w branży muzycznej i szybko zaczął podejmować bardzo kontrowersyjne kroki w karierze. Zbudował spory fanbase, a świetnym wyjściem było nagranie kawałka z innymi artystami oraz prowadzenie aktywnie social mediów. To wszystko spowodowało duże zainteresowanie i wyjście z podziemia muzycznego. **

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

** Dnia 16/03/2023 Huncho wraz z raperem goatem spotkali się, aby nagrać wspólny numer. Luźna atmosfera, wspólne nagrywanie oraz pogawędki doprowadziły do tego, że dwójka czarnuchów na freestyle'u nagrała diss na innego rapera - DRE. **

PWQnuLr.png

pX5DKSD.png

image.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

PODSUMOWANIE KARIERY #1

Aktywne prowadzenie social mediów oraz dobry kontakt z fanami
Liczne kontrowersje; obława departamentu, pobicie aspirującego boksera, beefy oraz powiązania z półświatkiem przestępczym, pobicie hejtera itd.
Wielka akcja z Police Department, zatrzymanie sporej ilości osób z dzielnicy Huncho 
Przeistoczenie się MOE w PCG, powstanie nowego ugrupowania przestępczego
Przejęcie wytwórni oraz zostanie jej nowym CEO
Wspólny diss na rapera DRE, wraz z raperem GOAT, zrobienie teledysku, na którym pojawiły się liczne osoby ze świata przestępczego.

Powiązanie rapera przez fanów w: śmierć Slime'a, porwanie DRE
Wydanie dobrej jakości materiałów oraz liczne kolaboracje z innymi artystami
Udowodnienie ludziom w internecie, że to o czym nawija Huncho to nie tylko kreacja
Ciągłe bycie na językach ludzi
Wyjście z muzycznego podziemia
Wydanie albumu pt. "THE GOAT" który odbił się szerokim echem i narobił sporo szumu na scenie
Zajęcie kilku miejsc z rzędu na Billboard Hot100, w tym pierwsze miejsce ze swoim debiutanckim albumem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...