Skocz do zawartościProjekty zarobkowe - Informacje.


KozakeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png

Hej, wychodzimy do was z tematem projektów zarobkowych, czyli znane przez was już z przeszłości Robbery Project i Gain Project. 
Przechodząc jednak do konkretów, jest to kolejna możliwość zarobku poprzez kreowanie różnych akcji w półświatku przestępczym.
Jako opiekunowie będziemy skrupulatnie przyglądać się prowadzonym projektom zarobkowym, gdyż oprócz możliwości zarobienia gotówki dajemy wam możliwość zyskania przez was dowolnych towarów, to Wy po części decydujecie o tym, co otrzymacie za ukończenie projektu. Jeżeli temat będzie przyjemny dla oka, dobrze rozbudowany oraz przede wszystkim kreatywny będziecie mogli za niego otrzymać narkotyki, broń, czy nawet amunicje - jednak wszystko z głową, nie możemy zaburzyć tym rynku na serwerze.

 

Główne zasady:

1. Udział w projektach zarobkowych mogą brać zarówno aplikacje, jak i organizacje przestępcze.
2. Głównym aspektem który was ogranicza jest wyobraźnie, możecie tutaj odgrywać całkowicie inne rzeczy aniżeli sam handel brońmi, narkotykami, czy amunicją, za wszelkie poza stereotypowe akcje będziecie rzecz jasna wynagradzani, im lepsza i dłuższa akcja, tym większa będzie wycena.
3. Oprócz obrobionych zrzutów ekranów, pamiętajcie by zamieścić nie przerobione screeny, można je również podesłać osobie sprawdzającej na PW.
4. Przy wystawianiu tematu zamieszczacie tam informacje z UID postaci oraz screeny kosztów poniesionych przez was w trakcie prowadzenia projektu.

 

Co ma wpływ na wycenę?


1. Ilość i zaangażowanie osób biorących udział w projekt, nie tylko tych z organizacji, ale również cywili, służb porządkowych, czy Event Teamu.
2. Kreatywność, innowacyjność, pomysł - w głównej mierze to gra pierwsze skrzypce przy wycenie, od was zależy jakie korzyści otrzymacie.
3. Ryzyko, i skutki prowadzonych akcji.
4. Wkład własny w daną akcje, taki jak zakup potrzebnych rzeczy, czy chociażby przekupienie jakiejś postaci epizodycznej wpłacając symboliczną kwotę na /datek.
5. Czas trwania akcji.
6. Zamieszczone screeny, filmiki, gify, czy dowolne multimedia.


 

Słowem końcowym:

Mimo tego że dajemy wam większe możliwości aniżeli pozyskiwanie samej gotówki, to nie zamykamy się na żadne określony kwoty przy wycenach projektów, wszystkie będą wyceniane indywidualnie, nie ma kwoty minimalnej, ani maksymalnej - wszystko zależy od waszego podejścia do tematu, zaangażowania, pomysłu oraz estetyki tematu. 

 

Edytowane przez raphaelcute
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...