Skocz do zawartościTurkish Community


funeral
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

93a470b615f0e6eec11c189b21691222.png.f55c33a0266ad14f35b8cd6f5daa04e6.png

Społeczność turecka w Los Santos jest integralną częścią kultury miasta i ma duży wkład w jego gospodarkę i tkankę społeczną. Tureckie firmy, restauracje i organizacje społeczne są częstym widokiem w mieście, a populacja turecko-amerykańska rośnie w szybkim tempie.

Społeczność turecka w Los Santos jest znana z pozytywnego wkładu w rozwój miasta. Turecko-amerykańscy mieszkańcy są bardzo dobrze wykształceni, wielu z nich uczęszczało na najlepsze uniwersytety, i mają duże szanse na zatrudnienie w wielu dziedzinach. Społeczność ta znana jest również z ciężkiej pracy i ambicji, a wiele firm należących do tureckich imigrantów i ich rodzin świetnie prosperuje.

 

 

 

70da545e0e6de725f92d6107bce0ecb2.jpgPomimo pozytywnego wkładu tureckiej społeczności w rozwój miasta, południowo-zachodniego Los Santos, musiała ona zmierzyć się z obecnością okrutnej i bezwzględnej Tureckiej Rodziny Przestępczej. Od połowy lat 80. ta grupa składająca się z gangsterów i przestępców tureckiego pochodzenia, działa w mieście, oni są znani z zaangażowania w różne formy przestępczości, w tym morderstwa, rabunki, wymuszenia, handel narkotykami i ludźmi, a także prostytucję.

Turecka Rodzina Zbrodnicza jest źródłem niepokoju dla wielu członków społeczności tureckiej, a jej działalność jest jednym z najpoważniejszych problemów w Los Santos. Mimo że w ciągu ostatnich lat spadła ilość przestępstw popełnianych przez tę grupę, nadal wpływa ona na lokalną społeczność, powodując naprężenia między policją a mieszkańcami.

W jej członkach jest bardzo dużo Starszych osób, którzy są takimi „yukarıdan gelen insanlar”, patrzą na innych członków z góry, śmiejąc się z innych członków lub osób prywatnych na przykład jak Dealerzy („pis fahişeler”), Młodzi Gangsterzy (küçük insanlar), ale też ludzi z innych narodowości (Beyazlar, Zencil/er).

Dużo Dealerów/Gangsterów utrzymuje się razem w małej ekipę tzw. (ekibimiz „nasza ekipa”), razem się trzymają i probują pomagać, a jeśli nie mogą, coś zrobić to idą do (yukarıdan gelen insanlar) Ludzi, który są najbardziej wtajemniczeni w całą przestępczość.

Bardzo dużo Dealerów sprzedaję Heroine, która zostaje wyprodukowana przez małe laboratorium w Los Santos, które kontrolują najbardziej zaufani ludzie w organizacji.

Dealerzy i Gangsterzy zarabiają dla yukarıdan gelen insanlar, aby oni mogli się utrzymać swoją pozycję w organizacji i nie zostać „wyrzuconym”.

 

creds; wikipedia, google

 

Plany na Gry

Napad na biznesy i otworzenie się dla innych graczy/gangów

Sprzedasz heroiny dla innych gangów / org.

Otworzenie biznesu którym będzie takim miejscem spotkań dla naszego org.

Otworzenie się na inne plany naszych graczy

 

Spoiler

Witajcie, bardzo chciałbym, zacząć na serwerze nowy projekt, chodzi mi o coś bardzo „nowego” w community jest nim Turecka Organizacja, która będzie złączeniem dla nowych i starych graczy RP. Nasz projekt będzie grany na Willowfield 6th Street/Beauty on 6th i magazyn obok. Jako nasz cel będzie posiadanie dużo osób i posiadanie zabawy nie chcemy tryhardować grindowanie lub jakieś inne rzeczy. Podchodzimy do gry na spokojnie z zabawą (ale z imersją).
 
https://getfame.pl/profile/697-funeral/ [L]
https://getfame.pl/profile/177-kierownik/
https://getfame.pl/profile/845-bahtekkk/
https://getfame.pl/profile/846-maxymillian/
https://getfame.pl/profile/692-jugolingdaln/

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...