Skocz do zawartościOgłoszenia dot. Police Department


Rekomendowane odpowiedzi

kucbriG.png

 

Będziemy w tym temacie prezentować ważne ogłoszenia w kierunku osób spoza frakcyjnych, by każdy był na bieżąco, bo niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie wiadomości prywatne.

Edytowane przez WTH
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam 👋

Pada wiele pytań odnośnie rekrutacji podstawowej. Sama rekrutacja podstawowa zostanie przedstawiona w marcu, tak by na spokojnie zebrać się z wszelkimi materiałami dla Was, jak dostaniecie się już po procesie aplikacyjnym - dodatkowo chcemy dla Was stworzyć przyzwoite miejsce do gry. Bądźcie czujni i cierpliwi!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pamiętajcie o zarejestrowaniu swojego pojazdu osobowego/jednośladowego w urzędzie, byście później nie narzekali, że takowy pojazd został odholowany. Ponadto, osoby do 10 godzin gry na postaci, są odpuszczone od posiadania licencji kierowcy, a z kolei postacie powyżej 10 godzin gry - mają nakaz jej wyrobienia, inaczej brak posiadania DL może oznaczać z konsekwencjami in-game.
Vehicle Impoud Unit, jest otwarte każdego dnia, w godzinach 19:00 - 20:00; jeśli nikogo tam nie spotkacie, nie bójcie się wzywać patrolu centralnego na VIU. Dodam również, że pojazdy zablokowane na kwotę powyżej $500 tego samego dnia, mogą odebrać w godzinach wyżej podanych. Jeśli dana osoba nie zdąży odebrać swojego pojazdu zablokowanego na większą kwotę, niż $500 - musi odczekać 24 godziny czasu realnego od nałożenia blokady.  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam,

jak część z Was mogła zauważyć, powstały znaki przy Market Station i w centralnym Market, przy Rodeo Drive - w zaułku (patrz zdjęcie). Sam znak przy Market Station oznacza to, że nakaz stania tam mają tylko i wyłącznie biznesy publiczne typu; Taxi Corporation oraz Los Santos Public Transport w tym ubery, jeśli posiadają odpowiednią licencję zezwolenia przewożenia osób. Chcemy tylko napomnieć Wam, że jeśli dany pojazd (nie licząc frakcji porządkowych, typu LSFD, LSPD oraz SAPR) będzie stał na zakazie to serwis holowniczy, odholuje Wam samochód na Vehicle Impoud Unit, zgodnie z ustaloną kwotą w tym temacie (poniżej). Liczymy, że ta informacja bezpośrednio pokieruje Wami, by później nie było skarg.


image.thumb.png.e38d9213f4376e45141ad54324934391.png

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć Wam,

jak dobrze wiecie, na ten moment nie posiadamy biznesów ASG, w którym można było zakupić broń palną - stąd też chciałbym odpowiedzieć na wszystkie pytania jednym postem dot. tej broni. Do czasu, aż zarząd serwera nie zdecyduje o tym systemie, to nie wyrobimy dla Was licencji na broń palną.
Dodatkowo, prosiłbym Was o zapoznanie się z tematami, które już widnieją jakiś czas na Naszym forum i w świecie in-game. Warto się z tym zapoznać, bo różni się to całkowicie od tego, co było na samym początku. Nie chcemy żadnych nieporozumień w późniejszym etapie gry podczas interakcji z PD.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć Wam,

od dnia dzisiejszego odchodzimy od mandatów, które do tej pory istniały na Naszym serwisie. Lokalni oficerowie, grający w departmencie policji, będą podczas dokonywania t-stopa (zatrzymanie drogowe) odpowiednio kończyć grę cytacją - czyli krótko pisząc, polityka mandatowa, przechodzi całokształt -> Wasza postać otrzymuje odpowiedni arkusz informacyjny z popełnionymi przez Was wykroczeniami oraz wszczęciu procesu sądowego, natomiast jeśli Wy jako osoba zatrzymana, zignorujecie bloczek - oficer Was puści, aczkolwiek Wasze dane personalne będą wstukane w system BOLO (be on the lookout) i będziecie nadzwyczajnie poszukiwani przez organ ścigania. Warto jednak dostosować się do panujących reali serwera, bo po złapaniu, odsiedzicie parę swoich dobrych godzin.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi 👋,

od dziś - czerwone światło jest traktowane jako znak STOP. Nie stójcie na czerwonych światłach, bo to wygląda kosmicznie, bo jak wiemy u niektórych synchronizacja działa kompletnie inaczej. Traktujcie przy skrzyżowaniach czerwone światła jako znak STOP, bo również lokalny department policji tak to traktuje i będą Was odpowiednio za to korygować.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...