Skocz do zawarto┼Ťci

Tuff Nut Donuts┬á­čŹę ÔÇő

traviss
 Udost─Öpnij

Rekomendowane odpowiedzi

asdadadsadasdas.png

Tuff Nut┬áDonuts┬á­čŹę- p─ůczkarnia umiejscowiona w centrum Market. M─Ö┼╝czyzna wpad┼é na pomys┼é otwarcia w┼éasnego przedsi─Öbiorstwa, wpad┼éo przypadkiem. B─Öd─ůc na spacerze, zauwa┼╝y┼é brak jakiejkolwiek p─ůczkarni na Market, tote┼╝ postanowi┼é zape┼éni─ç dziur─Ö poda┼╝ow─ů. Po udost─Öpnieniu mo┼╝liwo┼Ťci otwarcia lokalu na prawach franczyzy, zdecydowa┼é si─Ö na szybkie rozpocz─Öcie dzia┼éalno┼Ťci. Z pomoc─ů lokalnej ekipy remontowej, sprawnie przygotowali lokal na otwarcie. G┼é├│wnym za┼éo┼╝eniem p─ůczkarni jest serwowanie przek─ůsek, deser├│w, ale tak┼╝e pysznej kawy. Restauracja umeblowana jest w schludny, przyjemny dla oka spos├│b, a w tle s┼éycha─ç spokojn─ů muzyk─Ö. W g┼é├│wnej mierz─Ö do pracy przyjmuj─ů osoby bez wykszta┼écenia, zazwyczaj s─ů to imigranci, kt├│rzy s┼éu┼╝─ů za tani─ů si┼é─Ö robocz─ů. P─ůczkarnia przechodzi codzienne inspekcje maj─ůc na celu zapewnienie jak najwy┼╝szej jako┼Ťci podawanych posi┼ék├│w w stron─Ö konsument├│w.

Menu:
Donut - 45$
Sernik - 15$
Tiramisu - 10$
Deser Lodowy - 15$
Brownie - 15$
Szarlotka - 20$
Butterfinger - 20$
Baby Ruth - 25$
Panna Cotta - 20$

Kawa - 20$
Kawa latte - 35$

Kontakt:

Nicolas Owson - 2645

Jessica Robinson - 31206

asdsa.png

OOC:
Witam, postanowi┼éem otworzy─ç p─ůczkarni─Ö, jakie┼Ť tam do┼Ťwiadczenie w prowadzeniu biznes├│w mam wi─Öc nie powinno mi to sprawi─ç problemu. Pozdrawiam.

Edytowane przez tupacskater
Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

• 3 tygodnie p├│┼║niej...

asdadadsadasdas.thumb.png.9486ee76abf9d48de0a0c1c23fa5afab.png
** Na stron─Ö Tuff nut Donuts┬á­čŹę wlecia┼é post **
Je┼╝eli poszukujesz pracy jako cukiernik, dobrze trafi┼ée┼Ť. Poszukujemy pracownik├│w na stanowisko cukiernika je┼╝eli jest to co┼Ť co lubisz idealnie si─Ö sk┼éada wy┼Ťlij CV na nasz adres e-mail lub skontaktuj si─Ö z nami telefonicznie

Kontakt:

Nicolas Owson - 2645
Jessica Robinson - 31206

Edytowane przez tupacskater
Odno┼Ťnik do odpowiedzi

• 3 tygodnie p├│┼║niej...

asdadadsadasdas.thumb.png.9486ee76abf9d48de0a0c1c23fa5afab.png.ac1135d84fadad72c5718467458c2a0d.png
Tuff Nut┬áDonuts┬á­čŹę - Rekrutuje do┼é─ůcz i ty!

Tuff Nut┬áDonuts┬á­čŹę-┬áPoszukuje Pracownik├│w oraz kierownik├│w, kt├│rzy chc─ů pracowa─ç w przyjaznej Kawiarni/P─ůczkarni.┬áSzukamy os├│b dla kt├│rych nie jest ci─Ö┼╝k─ů prac─ů poda─ç donuta lub co klient ze chce albo obs┼éugiwa─ç kas─Ö i by─ç mi┼éym.

Wymagamy:
- Umiej─Ötno┼Ť─ç obs┼éugiwania kasy.
- Kultury wobec klienta.

Oferujemy:
- Sta┼é─ů wyp┼éat─Ö.
- Wysokie premie.
- Prace z nowoczesnymi sprz─Ötami
- Prac─Ö z niesamowitymi lud┼║mi

Z kontaktuj si─Ö z nami ju┼╝ teraz telefonicznie lub po przez adres e-mail (( tupacskater#5254 ))@gmail.com

Kontakt:

Nicolas Owson - 2645

Jessica Robinson - 31206

Spoiler

asdsa.png

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

• 2 miesi─ůce temu...
Go┼Ť─ç
Ten temat zosta┼é zamkni─Öty. Brak mo┼╝liwo┼Ťci dodania odpowiedzi.
 Udost─Öpnij

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...