Skocz do zawartości[Sportowiec] Mike Norrington


smarowy24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.331fa94dadd0b4eabc6bd20c646c8189.pngMike  Norrington;  urodził się 10 stycznia 1999 roku  w Los Santos. Od małolata był zafascynowany sztukami walki, w dzieciństwie zaczął pierwsze treningi z jego ukochanym sportem. w wieku 15 lat zauważono jego talent w formule bokserskiej przez kilka lat szlifował swoje umiejętności aż wkońcu przeszedł do branży zawodowej gdzie pierwszą walkę stoczył z niejakim Saferem Norrisem, mimo wielu przygotowań Safer padł po pierwszej rundzie przez Knock-Out. przeszedł wiele chcąc pokazać najwyższy poziom, w tym okresie odniósł wiele sukcesów, Walcząc w amatorskich ligach bokserskich oraz MMA  w Los Santos. 28 lutego 2022  podpisał kontrakt z federacją SBF jedną z wielu federacji na scenie zawodowej. Jego głównym celem jest marsz na szczyt sceny.

Carrer

Kariera zawodnika; Pierwszą walke stoczył na gali Gladiator Fighters, która odbyła się 30 Września 2021 roku którą Wygrał z Niedoszłym mistrzem kategorii Lekkiej Lucasem Barnson'em. Po wygranej nie osiadł na laurach pokazując kły w następnej walce w federacji Santos Boxing Federation. Drugą walkę na gali  zwyciężył przez Knock-out techniczny ścinając z nóg prawym sierpowym przeciwnika "Cesar Sierra". Wygrywając kilka naście pojedynków bokserskich z rzędu wielu miało go za niezniszczalnego więc został nominowany do walki o pas z niejakim Matt'em Orton'em. Chłopak przygotowywał się do walki przez dobre kilka miesięcy, podczas zaciętego boju na ringu i maksymalnym wymiarze rund Orton Padł na deski, wycieńczony Norrington stał się Mistrzem wagi pół średniej, a miesiąc później federacja ogłosiła upadłość, kolejny kontrakt nadszedł ze strony Santos MMA Federation.

 

 

 

OOC

Spoiler

Siemanko tu smarowy ja chcieć grać w CP ponieważ grałem już coś w stylu boksera, i chciał bym kontynuować tradycje rozpoczętą wraz z chłopakami z ekipy fighterów. Pytanie czy dostane pozwolenie na gre czegoś takiego po kiepskiej aplikacji na organizacje na której się nie znam. Cóż pozdrawiam całą administracje i chłopaków z federacji.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mam mieszane uczucia co do łączenia wszystkich wydarzeń z innego serwisu, ale po rozmowie z osobami wyżej przyjmujemy cię. Daj z siebie wszystko i odezwij się na discordzie Lilucha#5523

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...