Skocz do zawartości[★][Muzyk] Hyxno "2800 Killa" Rocca


Imencjusz__
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

asgasg.pngHyxno Rocca, znany również jako "2800 Killa" to 19 letni czarnuch urodzony i wychowany na mason street. Już od małego sprawiał on problemy wychowawcze w domu oraz szkole. W high school stopnie ucznia nie były zbytnio wysokie, ledwo zdawał z klasy, do klasy - młodzieniec totalnie zlewał szkołe w celu zarobienia paru marnych dolarów na rozprowadzaniu marihuany w swojej okolicy zamieszkania. 2800 w ksywce rapera, wzięło się stąd iż Hyxno już od dzieciaka bangował dla 2800 Blocc wchodzącej w skład School Yard Crips. W wieku 16 lat dokonał on swojego pierwszego morderstwa na jednym z członków Rollin 40s Neighborhood Crips. Sprawa nie była do końca jasna, ciała nie znaleziono a jedynymi świadkami zdarzenia byli jego homies. Dzięki morderstwu młodego czarnucha zaczął być on nazywany Killa oraz otrzymał dużą ilość street creditu. Po ukończeniu szkoły na najniższych ocenach, Hyxno postanowił rozwijać się w kierunku rapu, który od dawana go fascynował. Chłopak ma wielkie ambicje, chce zarabiać dużą ilość dolarów, wozić się dobrym samochodem i bujać się w najlepszych ciuchach. Rap wydał mu się najlepszą opcją dla niego, zaraz po handlu narkotykami. Chłopak z racji ukończenia szkoły i zwiększenia jego czasu wolnego, zaczął eksperymentować z swoimi pierwszymi kawałkami, nagrywanymi u jego przyjaciela, jakim jest Tommy "T-GunDillinger. Tommy sam interesował się muzyką a dokładniej produkcją przeróżnych bitów, który w ramach dobrej znajomości skleił takowy dla Hyxno. Raper porusza tematy uliczne, opowiadając o życiu w gangu. Czarnuch stale eksperymentuje z swoim brzmieniem i muzyką jaką chcę tworzyć. Przez wiele imprez które pochłaniały Hyxno oraz zabawowy tryb życia, uzyskał dużą jak na start widownie, dzięki częstym chwaleniu się w internecie z jego ostatnich imprez, czy net-bangingowi. Mimo wszystko raper dopiero wkręca się w świat muzyki i większość jego słuchaczy stanowią bangerzy z SYC, bądź znajomi ze szkoły.

 

 

 

 


Social media:
twitter.png.bd35fdda4edc47e98d9a33de5d1b3336.png 2800 Killa
IG_LOGO.png 2800.Killa

Wzmianki/artykuły/powiązania:
School Yard Crips
Seek Noise Records
ELECTRECORD LABEL

Wywiad z San News

Materiały:
2800 Killa - My Homies
2800 Killa - Dead Opps feat. Slime
2800 Killa - Pain
2800 Killa - WATCH OUT FOR ME feat. TRIPL3.DOT
2800 Killa - I LEFT HELL (Album)

2800 Killa - I will not die
2800 Killa - Trippin
2800 Killa - Love Story

2800 Killa - Gangway

Featy:
Michael Sanders x 2800 Killa - Glock-19
7RAT x 2800 Killa - DEATH

 


Hej, chciałbym spróbować swoich sił w branży rozrywkowej na postaci rapera, nie ma co się dużo rozpisywać - postać będzie bezpośrednio związana z organizacją School Yard Crips
Wspólnie z innymi członkami gangu, którzy zagrają raperów czy producentów (w tym owego "T-Gun", planujemy po krótkim rozkręceniu się, otworzenia własnej wytwórni muzycznej.
Pozdro!

Edytowane przez Imencjusz__
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...