Skocz do zawartości[Muzyk] Hood Baby (Durk Tione)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bk3U9xc.jpegHood Baby, urodził się jako Durk Tione (ur. 16/09/2004) w zachodniej części hrabstwa Los Santos, dokładnie na osiedlu Bahamas wraz z starszą siostrą Susan, rodzice są z zawodu nauczycielami, oboje uczą w tej samej placówce do której uczęszcza Durk, Crenshaw High School. Pomimo rodziny w szkole nastolatek radzi sobie całkiem słabo, zdobywając najgorsze stopnie i podtrzymując opinie sprawiającego problemy dzieciaka, totalnie olewa zajęcia na rzecz zarobieniu nieco pieniędzy handlując narkotykami na szkolnych przerwach (zazwyczaj jest to MDMA lub Xanax).

 

W dziewiątej klasie udało mu się skraść klucze do wozu jednego z pracowników uczących go, niestety po kilku dniach został złapany gdzie zaczęło się postępowanie karne wobec jego osoby, jako, że jest nieletnim został wydany wyrok rocznego aresztu domowego, mógł przebywać tylko i wyłącznie w szkole i w domu. To właśnie przez tamten okres zainteresował się bardziej muzyką w której zagłębia się do dnia dzisiejszego, jego pierwszą muzyczną inspiracją był świętej pamięci T-Star, jednakże szybko odbił od tego stylu, zaczął robić nowoczesną muzykę na drillowych podkładach wprowadzając coś świeżego w muzycznym podziemniu jako jeden z niewielu reprezentantów tego gatunku. Podczas wolnego czasu w areszcie poświęcił się dla muzyki, robiąc numery w domowym zaciszu, dużo bawiąc się swoim wokalem na średniej jakości sprzęcie zakupionym za pieniądze z dilerki, jego pierwszym, Durk nie stroni od imprez, ale nie jest też zwolennikiem narkotyków i wszelkiego rodzaju używek, po śmierci jego najlepszego przyjaciela Baby Treya, który przedawkował Percocet nastolatek całkowicie zamknął się w sobie, od tamtego momentu obiecując sobie stać daleko od zażywania dragów.

Tione w swoich utworach porusza tematykę uliczną jak i romantyczną, próbuje wiązać ze sobą oba te tematy. Areszt domowy skończył się 23 stycznia dwutysięcznego dwudziestego roku, na tym etapie kończy się przygoda z problemami prawnymi Durka, nic na obecną chwilę nie wiadomo czy aspirujący nastolatek jest członkiem jakiejkolwiek grupy przestępczej, jeżeli chodzi o ścieżkę muzyczną tak samo nic na obecną chwilę nie wiadomo więcej o krokach nastolatka, nie jest powiązany jakkolwiek z żadną wytwórnią czy utożsamiać się z jakąś poszczególną grupą.

 

hej, chciałbym spróbować swoich sił jako kontrowersyjny muzyk, myślę, że podołam temu wyzwaniu

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...