Skocz do zawartościTTP CRACKHOUSE❄️🩸


sakerwk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

0014.jpg(TTP)CRACKHOUSE❄️🩸- jest to nic innego jak małe osiedlowe laboratorium znajdujące się na Ganton w małym przytulnym domku, w którym działa mała ekipa bangerów Tree Top Piru. Wysoko stojący młodzieniec który to wszystko trzyma ma duże doświadczenie po swoim ojcu. Przejął to wszystko po nim i zaczął robić narkotyki ucząc resztę bangerów. Robi to świństwo rzucając to po dalszych czarnuchach po hurtowej cenie, później to rzucaja po dalszych blokach na Ganton.
- Chore gówno co?
Od dłuższego czasu zapach procesu tworzenia narkotyku można poczuć na ulicach Ganton. Jest on charakterystyczny, każdy się już do tego przyzwyczaił, większość osób traktuję to jako codzienność.

Crack (kokaina) - co to jest? Crack to silnie działająca i uzależniająca postać kokainy, którą zażywa się poprzez podgrzewanie, a następnie wdychanie oparów (palenie). Jest to inaczej lotna forma kokainy. Crack (pękanie) to właśnie taki dźwięk słychać gdy to się pali. Crack jest uzależniającym narkotykiem o szybkim działaniu (5 do 10 minut). Crack jest hitem przy okolicznej narkomani za taką cenę. W USA się pojawił w latach 80' ubiegłego wieku.

-FAKTY
- Grupka bangerów robiąca duże ilości cracku.
- Sprzedawanie cracku na zamówienie.
- Kontynuacja wątku na postaciach.
- Projekt pod organizacje TTP.
ooc;

 

Siemano wychodzę z pomysłem grania laboratorium cracku pod organizacją Tree Top Piru. Będę grał swój projekt z mała grupką graczy, nie będę się rozpisywać wszystko wyjdzie w grze pozdro.

 


 

 

 

Edytowane przez southlondon
ooc ma raka
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...