Skocz do zawartościYu-Wang Cars


Gość PRAWICZEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PRAWICZEK

KpZJ2jx.png

Założony po koniec ubiegłej dekady przez Huang Wang dotychczas umiarkowanie dobrze prosperujący salon samochodowy położony w samym sercu słonecznego Los Santos.
Właściciel po nieuniknionym wypaleniu zawodowym - spowodowanym wieloletnim stresem związanym z pracą postanowił przekazać swoją działalność gospodarczą jedynej córce - Susu Wang, wierząc że młoda pełna zapału osoba poradzi sobie świetnie w tym fachu i sprosta każdemu wyzwaniu.

Nowa właścicielka nie należy do hermetycznego grona wpływowej śmietanki towarzyskiej LS, jest raczej "samotnym wilkiem", lecz nie przeszkodzi jej to w prowadzeniu Yu-Wang i z pewnością postara się rozwinąć skrzydła w tej dziedzinie. Liczy Ona przede wszystkim na przeżycie przygody w nowym mieście, nawiązaniu współpracy z pozostałymi markami i zapewnieniu mieszkańcom stabilnej posady z dala od kłopotów.

strona internetowa: ((https://discord.com/invite/a7Jy8eHUWz))

GGDww3Z.png

OOC słów kilka...

Spoiler

Naszła mnie nostalgiczna ochota na powrót do sampa. Poprzedni swój biznes (pub) na nieaktywnym już serwerze musiałem porzucić, ze względu na HARACZE i cwaniactwo. Wierze że tu będzie inaczej, dlatego ze znajomym (który jeszcze nie ma pomysłu na postać) razem będziemy prowadzić taki oto interesik. Po jakimś czasie nie będe się w to angażował w stu procentach, chce rozkręcić byznes by funkcjonował później samoistnie.
 

 

Edytowane przez GazowaneMleko
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...