Skocz do zawartościMój biznes został zaakceptowany. Co dalej?


ZION.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja aplikacja na biznes została zaakceptowana. Jakie są dalsze kroki? 

W tym temacie dokładnie wyjaśnione co należy zrobić po zaakceptowaniu podania na Wasz biznes. Pamiętajcie, aby zrobić wszystko zgodnie z kolejnością wskazaną w tym temacie. Ułatwi to nam pracę, a Wy otrzymacie szybciej wszystkie niezbędne rzeczy do prowadzenia biznesu. 

1. Wysyłamy wiadomość prywatną na forum do @ Entom, który zaakceptował waszą aplikację. Temat wiadomości: [APLIKACJA] Nazwa Waszej aplikacji - musi się ona zgadzać z nazwą aplikacji na forum.

Treść:
UID postaci:
Rodzaj biznesu:
Pełna nazwa discord(wraz z tagiem):
Link do zaakceptowanej aplikacji: 

2. Należy dołączyć do discorda organizacji prywatnych - link otrzymacie od opiekuna w odpowiedzi na wiadomość prywatną. Dołączenie na discorda jest obowiązkowe. Bez tego niestety nie otrzymasz panelu oraz niezbędnych wytycznych do prowadzenia biznesu. Nick na discord musi się zgadzać z nickiem na forum.


Czas na odpowiedź opiekuna wynosi do 36 godzin. Po tym czasie otrzymacie wszystkie niezbędne rzeczy do prowadzenia biznesu. 

To tyle z części technicznej OOC.

Przejdźmy do części IC.

Po otrzymaniu akceptacji Waszego biznesu należy udać się do urzędu, podejść do urzędnika lub wejść w interakcje z aktorem. Wybieracie opcje działalności gospodarczej następnie -> otwórz działalność gospodarczą, następnie podaj nazwę Twojego biznesu. Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić nazwę. Nie poprawimy literówek w gotowym już panelu. Koszt założenia działalności to $2.000 którą należy posiadać na koncie bankowym lub w gotówce. 
Nazwa powinna pokrywać się z nazwą aplikacji. Dodatkowo nie może mieć ona spacji, ani też polskich znaków jak i specjalnych. Jeżeli w Waszej nazwie musi być spacja należy w urzędzie wprowadzić ją łącząc słowa np. MerryweatherAgency, a opiekun doda spacje w nazwie. 

 

Po zaakceptowaniu aplikacji macie 3 dni na wykonanie wszystkich rzeczy z tego tematu. Jeżeli olejecie temat aplikacja trafia do archiwum. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...