Skocz do zawartościInformacje dotyczące zakładania organizacji prywatnej


neeq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hYtvZX8.png

Aby założyć swój własny biznes, należy zapoznać się z poniższą treścią wątku - założenie biznesu nie jest trudne. Wystarczy przygotować swoją własną aplikację wraz z wstępnym biznesplanem oraz spełniać wymagania. Po spełnieniu tych warunków Twoja aplikacja zostanie przez nas rozpatrzona. W zależności od jej decyzji będziesz mógł rozpocząć dalszy rozwój biznesu w świecie IC.

Na jaki biznes mogę składać aplikację? 

 • Gastronomia;
 • Siłownia;
 • Warsztat;
 • Logistyka;
 • Ochrona;
 • Studio tatuażu;
 • Taxi;
 • Salon samochodowy.

Jeżeli masz pomysł na biznes który nie pasuje do żadnej z kategorii np. klub, tor kartingowy etc. załóż temat jako Projekt IC. Z pewnością również zostanie on rozpatrzony przez opiekuna projektów IC. 

 

Kilka ważnych informacji: 

1. Z chwilą założenia biznesu, zobowiązani jesteście, aby stosować się do publikowanych regulacji.
2. Gracz ubiegający się o założenie biznesu nie może posiadać aktywnej kary
3. Potencjalny lider biznesu będzie weryfikowany przez opiekunów organizacji prywatnych.
4. Aplikacja powinna składać się w głównej mierze z tekstu. Grafiki mają stanowić wizualny dodatek.
5. Aplikacja jest pierwszym aktem zaangażowania z waszej strony, powielane aplikacje innych użytkowników (w tym własne z innych serwisów) będą odrzucane. Wraz ze startem serwera chcielibyśmy zobaczyć Wasze nowe pomysły. Prowadzenie tego samego biznesu z innego projektu nie przejdzie.

Z czego powinna składać się moja aplikacja?

1. Aplikacja powinna zawierać przejrzyste logo, które nie zapycha zbędnie aplikacji. Wymiary powinny być dostosowane do układu aplikacji
2. W aplikacji powinniście zawrzeć jedną z najważniejszych rzeczy, które powinny być odpowiednio rozwinięte - część in character. Przedstawiacie w tej części czym jest wasz biznes, co ma oferować i w jaki sposób działać. Możecie zawrzeć pomysł o promocji biznesu czy jego planowanej przyszłości i planach na rozwój. 
3. Najbardziej rozbudowana część Waszej aplikacji powinna zawierać zamysł na firmę, pomysł na zarządzanie i wstępny pomysł co twoja działalność wniesie do rynku w świecie IC.
4. Powinniście zawrzeć takie informacje jak dane kontaktowane (w schludnej postaci), lokalizację biznesu, ofertę/cennik (starając się wypromować wasz produkt/usługę).
5. Jeżeli biznes będzie narzędziem do gry waszej aplikacji/organizacji to należy zawrzeć link do swojej aplikacji/organizacji przestępczej
6. Notatkę OOC, która zwięźle powinna zawierać informację o tym, jak planujecie prowadzić swój biznes

7. Przy zakładaniu aplikacji zastosujcie stosowny tag do właściwej dzielnicy. Market, Idlewood, Inne. Ułatwi nam to pracę.

Wskazówki dotyczące wizualnej części waszych aplikacji

Jako opiekunowie przykładamy sporą wagę do tego, jak wizualnie zadbaliście o swoją aplikację. Jeżeli zawrzecie w niej więcej grafik niż tekstu, dacie niepoprawne formatowanie tekstu, a sama aplikacja nie będzie przekonująca zostanie po prostu odrzucona. Aby zapobiec temu, zadbajcie o stronę wizualną swojej aplikacji.

image.png.1b5713137d553561b5bbdf402381b758.png - swój gotowy tekst wyrównaj do lewej i go wyjustuj. 

Użyj domyślnej czcionki i rozmiaru. Niepotrzebnie nie pogrubiaj tekstu i nie zmieniaj wielkości czcionki. 

 

 

Wymagania dotyczące biznesów:

(Części związane ze środkami pieniężnymi nie dotyczy pierwszych biznesów z aplikacji w dn. 01.02.2023 - 14.02.2023)

 

1. Posiadać lokal biznesowy za własne środki. (Lokal warto zakupić dopiero po zaakceptowaniu aplikacji jak już będziecie mieli pewność, że macie zielone światło. Nie zwracamy środków za zakup przed akceptacją.)
Ważne, aby rodzaj biznesu pasował do budynku w którym planujecie go otworzyć. Gastronomia w bramie garażowej nie przejdzie. 

2. Własny kapitał finansowy - środki są potrzebne na zamówienie towaru jak i wszelkiego rodzaju formy marketingu plus opłatę dla rządu w wysokości 1500$.*
*Przy kasynach należy posiadać dodatkowo środki na licencje hazardową.

3. Ciekawy pomysł na prowadzenie lokalu. Im bardziej rozbudowana aplikacja wraz z biznesplanem tym większa szansa, że Wasz biznes zostanie zaakceptowany.
Pamiętajcie, aby nie tworzyć biografii Waszych postaci pisząc aplikacje o biznes, a rozpisywać się na temat biznesu etc. 

4. Czas na prowadzenie biznesu.
Nie poszukujemy osób które założą biznes i tyle było z ich aktywności. Szukamy przede wszystkim osób które mają czas i chcą prowadzić swój interes.

5. Aplikacje tworzymy w dedykowanym dziale do tego. Każda stworzona w nieodpowiednim dziale będzie automatycznie odrzucana. 
O tym dowiecie się poniżej, gdzie składać takie aplikacje itp. 

 

Aplikacje:

Kluczem do sukcesu Twoich planów dotyczących jest aplikacja na biznes. Dlatego aplikacje należy umieścić w dedykowanym do tego dziale który znajdziecie jak klikniecie TUTAJ. Pamiętajcie, że aplikacja to wizytówka Wasza oraz Waszego biznesu. Więc pisząc ją zwracajcie uwagę na schludność tekstu oraz formatowanie. Zwróćcie też uwagę czy jest ona interesująca i czy Was jako czytelnika wzbudziła Wasza ciekawość. 

Pozostałe informacje: 

1. Biznesy na ścisłym market oraz ścisłym idlewood są oceniane przez graczy jak i opiekuna organizacji prywatnych. To od nich zależy czy Wasz biznes zostanie zaakceptowany. Zastrzegamy sobie, że decyzję podejmuje opiekun.
Lider którego biznes został odrzucany może napisać do opiekuna z pytaniem dlaczego jego biznes został odrzucony. Opiekun ma obowiązek udzielenia takiej informacji w wiadomości prywatnej (FORUM).

2. W przypadku braku miejsc na dany rodzaj biznesu, Wasza aplikacja zostanie automatycznie odrzucona. 

3. Aplikacje powielane oraz składane w złych działach zostaną automatycznie ukryte i odrzucone. 

4. Aplikacje niepełne z dopisanymi "dodam później, dodam po zaakceptowaniu" będą w zupełności odrzucane. 

5. Aplikacja którą składasz automatycznie staje się wizytówką Twojego biznesu i temat zostanie przeniesiony do działu Biznesy.

6. Osoba która składa aplikacje jest liderem biznesu po jej zaakceptowaniu. Nie ma możliwości zmiany lidera.

7. Autor aplikacji powinien być autorem tekstu. Plagiaty będą odrzucane. Osoby przenoszące aplikacje z innego projektu muszą udowodnić, że jest to ich tekst. 

8. Po odrzuceniu Waszej aplikacji musicie odczekać 48 h do wrzucenia kolejnej. (czas jest liczony od momentu odrzucenia aplikacji przez opiekuna) 

9. Poza strefami Market oraz Idlewood nie ma limitu biznesów. Natomiast ich założenie musi mieć powód. Więc przekonajcie nas w swojej aplikacji. 

Obecne zapotrzebowanie na dany biznes:

 

 • Logistyka - 1
 • Siłownia - 2 (Idlewood)
 • Firma ochroniarska - 2 (Idlewood/Market)
 • Studio tatuaży - 2 (Idlewood)

Jest to zapotrzebowanie na dzień 12.07.2023 - zaznaczamy, że liczba biznesów może ulec zmianie. Wszystko zależy od sytuacji na serwerze. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
 • Dodaj nową pozycję...