Skocz do zawartościInterakcja oraz szacunek do służb porządkowych


Rekomendowane odpowiedzi

w2KXqL9.png

Dynamiczne pościgi

Wielu z Was podczas jakiegokolwiek traffic stop'a (zatrzymania drogowego) wykonanego przez police department uważa, że może w dobrym stylu jak na serwisach race/RPG pobawić się w "kotka i myszkę" lecz te pojęcie jest błędne. Od początku serwisu, frakcja LSPD zanotowała wiele pościgów względem Waszych postaci i to na prawdę z różnych błahostek, chociażby - brak przyjęcia mandatu karnego w wysokości parunastu dolarów amerykańskich. Od pojawienia się tej publikacji, ekipa serwerowa będzie bardziej brała pod uwagę Waszą grę dynamiczną przy pościgach, a same uciekanie przed organami ścigania bez jakiegokolwiek mocnego argumentu w formie IC, będzie skutkowało odpoczynkiem dla Was (czyt. ostrzeżenie, blokada pojazdów, a nawet i AJ). Każdy oficer w LA jest szanowany przez cywila, a uwierzcie, że jeśli macie dostać mandat karny z jakiegoś wykroczenia, to zawsze w formie werbalnej, możecie przekonać oficera, by ten mandat zniósł - da się. 
Skoro już jesteśmy w tym akapicie, chcemy również tutaj wspomnieć Wam o odgrywaniu obrażeń podczas jakichkolwiek stłuczek oraz samej jeździe podczas ucieczki. Idąc do tego pierwszego, jak dobrze wiemy - mamy dobry system BW, który świadczy o stanie nieprzytomności. Jeśli uderzycie delikatnie w lampę albo w cokolwiek innego, gdzie nie wbije Wam się system BW - nie musicie odgrywać obrażeń. Wielu z niektórych właśnie zatrzymuje się podczas dynamicznego pościgu, by odegrać delikatne zderzenie - jest to błędne, bo najczęściej widujemy takie same odgrywki -> "** delikatne uderzenie, pasy zapięte, nic się nie stało **", a sam pościg musi być wstrzymany, a dodatkowe jednostki wtedy dojadą i jest wielokrotne "ale" do samego siebie, departmentu, a nawet i ekipy. Podczas ucieczki, musicie również wiedzieć o kilku ważnych formach - przede wszystkim o poprawnej jeździe i dostosowaniu Waszego pojazdu do drogi. Jeśli realistycznie wiecie, że nie dacie rady przejechać przykładowym samochodem o niskim zawieszeniu przez torowisko, bo Was "wybije w powietrze, albo stracicie podwozie" - to nie róbcie tego. Podczas dynamicznych pościgów, ekipa może dostrzec wiele reportów na osoby uciekające, które solidnie znieważają realia Role Play. Słowem końca, weźcie sobie to wszystko do serca, bo ekipa bacznie będzie przyglądać się Waszej grze przy interakcji z oficerem/paramedykiem.

Blokady postawione przez służby porządkowe, co z nimi nie tak?

My, jako administracja, gracze jako frakcja oraz poboczni ludzie - zauważyli, że wielu z Was po prostu nie potrafi dostosować się do panujących blokad na drodze, stworzonych przez Los Santos Police Department lub/i Los Santos Fire Department. Nieliczna grupa osób, która widzi blokady stworzone przez w/w instytucję po prostu wjeżdża ze świadomym impetem w blokady, sugerując się później, że miał laga, losta lub też jakiegokolwiek innego rodzaju problem techniczny. Chcemy Was uświadomić, że w wypadku zablokowanej drogi na czas wypadku, albo innego zdarzenia drogowego - musicie znaleźć inną alternatywną drogę, która poprowadzi Was do miejsca końcowego. Nie chcemy widzieć, że dany gracz jeździ sobie po miejscu zablokowanym przez służby porządkowe i odwala, takie zachowanie będzie z miejsca karane srogim AJotem. Gra przy samych blokadach, jest z kolei słuszna, ciekawa, a interakcja wejścia z kimkolwiek przy tym zdarzeniu jest poprawna i olśniewająca dla Naszych oczu. Również jeśli ktoś widzi jakieś zdarzenie, może wykreować wiele incydentów, chociażby wezwać radiostację San News, która również może Wam - graczom nakręcić ciekawy wątek gry dla swojej postaci. Sumując, jeśli ekipa serwisu zauważy jakiekolwiek odwalanie przy takowych incydentach, to gracz popełniający wykroczenie, zostanie z miejsca ukarany. Trochę realizmu, musimy zachować w sobie.

Świat broni palnej wobec lokalnego departmentu policji. Z czym to się je?

Jak dobrze wiemy, broń palna/biała jest dla Was dostępna od buta - nie trzeba posiadać panelu organizacyjnego, by móc ją wyjąć, lecz potrzeba przede wszystkim zdrowego podejścia do wyznaczonych reali na serwisie. Jak dotąd, gracze którzy posługują się bronią palną, nie do końca wiedzą jak to robić. Przede wszystkim, My jako ekipa serwerowa nie chcemy widzieć incydentu, że podczas zatrzymania drogowego; gracz nie chce przyjąć mandatu karnego i wyciąga broń palną, w celu oddania strzałów do oficera - bo taka błahostka będzie momentalnie karana, a jeśli gracz będzie spod organizacji, to również organizacja będzie odpowiednio ukarana. Kolejnym błędnym myśleniem jest przejazd obok radiowozu dwukrotnie okupowanego, którzy właśnie prowadzą t-stopa, a Wy oddajecie bez jakiegokolwiek podłoża in-game do nich strzały - tak jak wspomniałem wyżej, cywile mocno szanują gliniarza w Stanach Zjednoczonych, więc też chcemy byście Wy szanowali w jakimkolwiek stopniu rolę oficera. Dodatkowo, jeśli chcecie kreować postać pod psychopatę i brak strachu przed kimkolwiek, to róbcie to, lecz musicie mieć jedno w głowie - zabójstwo albo morderstwo osoby pełniącej służbę, jest srogo traktowane w Stanach i takowe przypadki na pewno będą Wam grozić dożywociem.

Warto zajrzeć do:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...