Skocz do zawartości[Zaakceptowano] [B]Gangbanger18th


Shelby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci i/lub nazwa konta globalnego: gangbanger18th
Rodzaj oraz powód nadanej kary:  ban
Wyjaśnienie:

Szanowni Państwo. W związku z decyzją o nałożeniu na mnie bana na serwerze roleplay, na podstawie zarzutu działania na szkodę serwera, pragnę złożyć niniejszą apelację. Jestem głęboko przekonany, że moje działania nie były celowo skierowane przeciwko serwerowi i nie spowodowały żadnych szkód.Poniżej przedstawiam kilka kluczowych argumentów, które uzasadniają moją apelację:

  1. Brak intencji wyrządzenia szkód: Podkreślam, że nie miałem żadnych złych intencji ani zamiaru działania na szkodę serwera. Moje działania zostały błędnie zinterpretowane lub były wynikiem nieporozumienia.

  2. Działania nieznaczące: Moje działania nie miały negatywnego wpływu na funkcjonowanie serwera. Były one nieistotne w kontekście ogólnej aktywności i nie powodowały zakłóceń w rozgrywce czy pracy administracji serwera.

  3. Prośba o szansę naprawy: W związku z powyższym, zwracam się z uprzejmą prośbą o możliwość naprawy i odbanowania mojego konta na serwerze. Zobowiązuję się do zapoznania się ze wszystkimi zasadami i regulaminem oraz do przestrzegania ich w pełnym zakresie, tym samym zastopowania akcji "filmikowych" odnośnie serwera. gdzie wyjąłem kilka brudów. Chciałem tym "bardziej" pokazać co administracja owego serwera robiła nie w porządku do graczy, niżeli jakkolwiek kogokolwiek zniechęcić do was.

Mając na uwadze powyższe argumenty, uprzejmie proszę o dokładne przeanalizowanie mojej sprawy. Wierzę, że zespół aplecyjny podejmie uczciwą decyzję, uwzględniającą moje apelacyjne argumenty oraz fakt, że moje działania nie miały szkodliwego wpływu na serwer.Proszę o rozpatrzenie mojej apelacji oraz o przywrócenie mi możliwości korzystania z serwera roleplay. Jestem gotowy do podejmowania wszelkich dodatkowych kroków, które mogą przyczynić się do wyjaśnienia tej sprawy, włącznie z przedstawieniem dowodów i świadków.

Z wyrazami szacunku, gangbanger18th.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...