Skocz do zawartościRekomendowane odpowiedzi

nagowekGF2.jpg.png

 

Wzbogać się korzystając ze swojej pomysłowości...

Tryb Role Play to nieograniczone spektrum możliwości i gwarancja dobrej zabawy. Często naszym jedynym ograniczeniem jest tylko i wyłącznie nasza wyobraźnia i kreatywność. A projekty zarobkowe to nic innego jak przepis na łączenie przyjemnego z pożytecznym. Nie czekaj więc, stwórz swój plan, wciel go w życie, stwórz swój projekt i zgarnij zastrzyk wirtualnej gotówki jedynie za pomysłową grę Role Play!

Cywilny Gain Project jest dla wszystkich. Nie ma znaczenia czy na co dzień grasz w sektorze prywatnym, publicznym, rozrywkowym czy przestępczym. Jeśli masz stosowny pomysł - zawsze możesz go tutaj zamieścić.

Gain Project - podstawowe informacje dla zainteresowanych

Jeśli rozmyślasz nad stworzeniem swojego, unikalnego projektu...

 • Opracuj plan tego co chcesz zagrać lub zdecyduj się na spontan i od razu przejdź do konkretów
 • Nie ma żadnych ograniczeń - graj to co chcesz. Własna produkcja, usługi, zlecenie od znajomego lub drobna kradzież? Nie ma problemu! 
 • Całość rozgrywki i narracji musi koniecznie odbywać się na naszym serwerze
 • Zaangażuj znajomych, przypadkowych graczy, Event Team lub działaj solo
 • Po prostu graj i baw się dobrze, koniecznie uwiecznij swoją rozgrywkę na zrzutach ekranu
 • Przedstaw wszystko w przyjemnej dla oka formie, zadbaj o estetykę. Zrzuty ekranu powinny być odpowiednio obrobione, aby całość wyglądała schludnie. Wytnij wszystkie czaty i treści niezwiązane z tematyką projektu
 • Oprócz obrobionych zrzutów ekranu, na końcu w odpowiedniej adnotacji zamieść też album imgur.com prowadzących do pełnych, oryginalnych screenów
 • Poprowadź narrację tak, aby zarobek w świecie In Character był uzasadniony - powinien wynikać on bezpośrednio z wykonania jakiejś pracy, usługi, zlecenia, sprzedaży czegoś i tym podobne (przykładowo, idąc z kumplem na ryby zarobić możesz na sprzedaży złowionych ryb, a nie na samym siedzeniu nad jeziorem - pamiętaj więc, aby uwzględnić stosowne akcje)
   

Zasady wycen

Kwota możliwa do zgarnięcia nie jest w żaden sposób limitowana, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Zawsze chcemy docenić plan i realizację. Co więc wpływa na końcowy zarobek?

 • Pomysł - nadrzędna sprawa, a więc im bardziej ciekawą, innowacyjną i niepowtarzalną akcję opracujesz, tym więcej możesz zarobić
 • Jakość - a więc wykonanie pomysłu, idea, sposób prowadzenia narracji i poziom akcji Role Play
 • Ilość zaangażowanych osób - hojniej wyceniamy projekty, w które zaangażujesz swoją ekipę, kumpli czy postacie epizodyczne
 • Wkład własny - wszelkie koszty, które poniosłeś w czasie realizacji projektu
 • Czas trwania akcji - z całą pewnością bardziej docenimy projekt rozbudowany (nawet na kilka dni), prowadzony skrupulatnie, wielowątkowy
 • Estetyka - sposób prezentacji, czyli to jak przedstawicie screeny, filmy czy inne multimedia

* Ekipa zastrzega sobie prawo do odmowy wyceny jeśli projekt został stworzony w wyjątkowo nieestetyczny sposób, jeśli rozgrywane akcje stoją na bardzo niskim poziomie lub jeśli projekt narusza powyższe wytyczne albo ogólny regulamin serwisu i rozgrywki.

Jeśli potrzebujesz wsparcia...

Nie ograniczaj się tylko do siebie i swoich znajomych. Jeśli pragniesz poprowadzić projekt bardziej rozbudowany, zaangażuj w to także nasz Event Team. Członkowie naszego zespołu zawsze służą pomocną dłonią i chętnie wcielą się dla Ciebie w najróżniejsze charaktery i postacie fabularne, które mogą urozmaicić Twój projekt.

Jeśli chcesz skorzystać z usług naszego Event Team, koniecznie wpadnij na Discord: https://discord.gg/XXcTZ9MZ

Szukasz inspiracji?

Jeżeli poszukujesz pomocy, nie wiesz jak powinien wyglądać Twój projekt - koniecznie sprawdź projekty opracowane przez pozostałych graczy dostępne na naszym forum. Jeśli natomiast szukasz pomysłu, zachęcamy do zainspirowania się wszelkimi materiałami dostępnymi w sieci.

Pamiętaj natomiast, że nadal jest to Gain Project cywilny. Nie chcemy nikogo nad wyraz ograniczać i zezwalamy na drobne przestępstwa i wykroczenia w ramach cywilnych projektów, jednak rozbudowana i zorganizowana przestępcza działalność jest zarezerwowana dla projektów przestępczych.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
 • Dodaj nową pozycję...