Skocz do zawartościSTURBIX DELIVERY CORPORATION


KnockoutKiller
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Qbw02X7.png

Sturbix Delivery Corporation jest to nowa firma logistyczna założona przez dwójkę przyjaciół - Ricardo i Justina. Firma planuje wejść z wielkim przytupem na rynek biznesowy oferując korzystne oferty dla najbliższych współpracowników. Głównym założeniem firmy jest transport wszelkiego rodzaju produktów/artykułów/materiałów dla firm i osób prywatnych, pomoc w przeprowadzce od załadunku aż do rozładunku a także rozwój logistyczny na terenie stanu San Andreas. Sturbix Delivery Corporation to przede wszystkim firma z doświadczeniem i jakością pracy, w której podstawą jest profesjonalizm i dostawa na czas a także nawiązywanie współprac z przedsiębiorcami i osobami prywatnymi. Ambitne plany Ricardo i Justina nie kończą się na samej logistyce, aczkolwiek dalszy rozwój nastąpi w niedalekiej przyszłości. Transport, Spedycja, Logistyka - to jest motto większości firm logistycznych i to jest również motto Sturbix Delivery Corporation. 

 

B3pW4G3.png

Sturbix Delivery Corporation zadbało o to, aby firma znajdowała się blisko centrum miasta Los Santos, dzięki czemu każdy znajdzie siedzibę naszej firmy bez problemu. Dlaczego bez problemu? Otóż tuż obok siedziby naszej firmy znajduje się budynek instytucji rządowej a mianowicie City Hall. Nasza firma znajduje się przy ulicy Marina. Serdecznie pragniemy zaprosić interesantów do odwiedzenia firmy i skorzystania z naszych usług!

 

guaDHu4.png

Jeżeli chcesz skontaktować się z członkiem Zarządu firmy to skorzystaj z poniższych możliwości!

Członek Zarządu - Ricardo Martinez
Numer Telefonu: 192043
Adres E-mail: [email protected] (( @ KnockoutKiller))

Członek Zarządu - Justin Loreto
Numer Telefonu: xxxxx
Adres E-mail: [email protected] (( @ PireK))

Odwiedź również naszą siedzibę! LOS SANTOS ul. Marina 12

 

UbauyHa.png

Siemka, wraz z @ PireK startujemy z nową firmą logistyczną tworząc konkurencje dla pozostałych firm. Nie zamierzamy nikomu wchodzić w drogę, zależy nam na fajnej zajawce co do gry i rozwoju naszej firmy. Mamy nadzieję, że dostaniemy szansę na grę a i społeczność jak i administracja będzie z naszej gry zadowolona. Do zobaczenia na serwerze!


 

 

Edytowane przez KnockoutKiller
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...