Skocz do zawartościManana & Madera show


Pat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z4kIDH6.jpeg

Pozornie zwyczajne baraki na obrzeżach metropolii Los Santos zamieszkiwane w większości przez margines społeczny, ćpunów oraz drobnych przestępców i złodziejaszków, jednakże od jakiegoś czasu do jednej z przyczep wprowadziła się dwójka degeneratów całkowicie odróżniająca się od pozostałej społeczności Springwood trailer park. Mowa tutaj o niejakim Johnny Manana oraz Sergio Madera, mają oni kompletnie inny pogląd świata - Johnny Manana jest to prawie pięćdziesięcio letni gość o anty-komunistycznych poglądach, ludzie mają go za dziwaka, ponieważ widują go od czasu do czasu wychodzącego do lasu późnymi porami, przez co regularnie wdaje się w hałaśliwe awantury ze swoim współlokatorem Sergio. Johnny spędził kilka lat w więzieniu za liczne wandalizmy i kradzieże komponentów samochodowych, był to jeden z niewielu sposobów zarobku jakich mógł się podjąć przez jego problemy z prostymi zwrotami w jego ojczystym języku, nie tylko to uniemożliwiało mu standardową pracę, ponieważ był analfabetą, co znaczy, że nie umie on czytać ani pisać, mimo przeszkód udało mu się skończyć szkołę podstawową na której zakończył on swoje nauczanie.
_________________________________________________________________________________________________________________________

zYs2W1u.gif

 

Sergio Madera, podstarzały koleś o komunistycznych poglądach, jest to ten bardziej rozgarnięty z dwójki, w przeciwieństwie do Johnny'ego od zawsze stara się żyć zgodnie z prawem, a nawet donosi na swoich niewinnych sąsiadów. Jest on niespełnionym officerem jak i politykiem. Swoją naukę zakończył w vocational school o profilu mechanika samochodowego. W młodzieńczych latach był rozpieszczany przez swoich rodziców przez co po ich śmierci stał się życiową fajtłapą. Obecnie cierpi na cukrzyce przez co wymaga opiekuna, którego role spełnia Johnny Manana. Jest on dosyć otyły, przez co poruszanie się po niewielkim baraku sprawia mu trudności. Z przyczepy tej dwójki codziennie słychać hukliwe kłótnie, które dla ludzi o normalnych zmysłach brzmią niezwykle komicznie, wykorzystać to postanowił niejaki Liam McKenny, bliżej znany mieszkańcom jako "kukułka", na barakach pokazuje się on co jakiś czas nagrywając życie współlokatorów, kolejno wrzucając je do sieci. Jest to dla niego bardzo opłacalny biznes, ponieważ bez wkładu własnego potrafi zarobić niemałą sumkę, z racji tego, że internauci lubią oglądać kłócących się półgłówków.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Cytat

 

OOC:

Witam, próbujemy w trójkę czegoś nowego - projekt głownie nastawiony pod humorystyczny motyw rozgrywki wraz z ciekawymi wątkami w postaci pobocznych działalności związanych z projektem... Mamy spore doświadczenie w tego typu grze, chcemy ożywić dotąd martwy sektor klimatycznych baraków kreatywnie grając pokręconych gości i właśnie tym przyciągnąć nowe twarze na opustoszałe rejony, dobrze kiedy i poza miastem widać życie, zawsze ktoś będzie mógł do nas podjechać, pograć sobie epizod albo wkręcić się u nas w grę... W skrócie chodzi o stworzenie jednolitej barakowej klimatycznej społeczności a postacie Tony Manana oraz Sergio Madera prócz prowadzenia zwyczajnego życia na trailer parku będą promowały właśnie ten "przytulny" zakątek za sprawą różnorodnych filmików które będą przez nas wstawiane na MovieTube tak by mogła się o nim dowiedzieć większa ilość osób. W tym samym czasie gdy dwójka półgłówków się między sobą awanturuję nagrywa ich Liam który sprytnie wykorzystuje ich dla korzyści materialnych przychodzących z internetowych virali jednocześnie nie odpalając im ani centa.

 

 
 
Edytowane przez Pat
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...