Skocz do zawartości[20/04/2023] Amatorksa gala MMA w Empire Gym.


Collector
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

** Można zauważyć nowe ogłoszenie dotyczące amatorskiej gali na stronie firmy Empire jak i na plakatach na drogach oraz rozdawanych ulotkach.
Amatorskie walki MMA w Empire Gym, w Czwartek 20/04 o godzinie 21:30. **
G94cxy5.png

Przyszedł w końcu ten czas gdzie Empire razem z sponsorami rusza z pierwszą amatorksą galą MMA w naszej siłowni.
Wpisowe na walki to $150, zwyciężca gali zgarnia 80% z zebranej kwoty z zapisów na gale, drugie miejsce zgarnia 20%.
Firma Empire wraz z sponsorami postanowili że zebrana kwota z zapisów będzie mnożona razy dwa, więc im więcej zapisów na walki tym większa wygrana.
Dodatkowo w naszej siłowni będzie tabela punktów na której zwyciężca będzie dostawał 2 punkty a drugie miejsce 1 punkt.
Pierwsza osoba która zdobędzie 20 punktów przez nastepne tygodnie otrzyma $30.000  jako główną nagrode amatorskiego turnieju MMA.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chcielibyśmy poinformować że firma Empire Gym nie ponosi odpowiedzialności za osoby biorące udział w amatorskich walkach organizowanych przez naszą firme.
Wszyscy uczestnicy, którzy zdecydują się wziąć udział w tego typu wydarzeniach, czynią to na wlasne ryzyko i odpowiedzialność.
Chociaż dokładamy wszelkich starań, zaby zapewnić bezpieczeństwo podczas walk, to nie możemy zagwarantować że uczestnicy nie doznają obrażeń lub uszczerbku na zdrowiu.
Przed przystąpieniem do walki, każdy z uczestników musi podpisać stosowną umowę, w której zobowiązuje się do wzięcia pełnej odpowiedzialności za wszelkie ryzyko związane z uczestnictwem w wydarzeniu. Umowę można ściągnąć z naszej strony wpisując własne dane oraz podpisując ją i wysyłając ją na nasz e-mail: www.amateurfights.empire,com ((Można wysłać to nasze pw  @ Perfidny  @ Collector   lub w poscie poniżej odgrywając coś w stylu że ściągacie umowe, uzupełniacie i wysyłacie na podany e-mail).

AaAlKqy.png
3fzZuGS.png
 
Edytowane przez Collector
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...