Skocz do zawartościShield & Defens Security


Egx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo_ochrony.png

Shield & Defens Security - Nowo zaplanowana działalność prowadzona przez Peter'a Gerrtis, mająca na celu zapewnienie bezpieczeństwa wszelkim biznesom oraz klientom którzy będą zainteresowani współpracą. Znając zagrożenie będące codziennością wśród społeczeństwa, stara się utrzymać jakość usług na jak najwyższym możliwym poziomie, w którą wchodzą w skład produkty wysokiej klasy, wykwalifikowana kadra, a także profesjonalne podejście do każdego klienta. Sam CEO posiada doświadczenie w kadrze ochroniarskiej jako Menager, gdyż zdarzyło mu się pracować dość długo w San Fierro chroniąc kluby nocne czy też pobliskie bary. Udało mu się tam zdobyć doświadczenie w zarządzaniu kadrą jak i wyrobić poprawne zezwolenia na posiadanie legalnej broni. Teraz chciałby spróbować ze swym zdobytym doświadczeniem i świeżą głową spróbować podbić rynek, wraz ze swoją niezawodną kadrą, z którą Peter miał dość dobre stosunki zawodowe i wie że są to osoby które są z podobnym doświadczeniem zawodowym.

 

lokalizacja.png

 

sa-mp-226.png?width=840&height=473


cennik.png

 

Nasza firma posiada szeroki wachlarz usług ochrony oraz urządzeń takich jak:

 

Alarm Bezpieczeństwa - (Firma - 450$) - Powoduje natychmiastowe powiadomienie dla grupy mobilnej o zagrożeniu w podanej lokalizacji.

Monitoring (1.400$)- Zapewnia nagrywanie wyznaczonym miejscu przez 24 godziny 7 dni w tygodniu, nagrania zapisują się na dysku w biurze ochrony. Nagrania zapisują się do 31 dni każdego miesiąca.

Zestaw Antywłamaniowy (2000$) - Wszelkiej maści akcesoria antywłamaniowe mianowicie: Rolety do drzwi oraz okien, drzwi antywłamaniowe, czy nawet brama antywłamaniowa do garażu
Sejf, Szafa Pancerna - (2500$) - Poufne dokumenty firmowe? Gotówka? A może ubiegasz się o CCL i potrzebujesz zabezpieczenia na broń? Nasze produkty mają zabezpieczenia biometryczne, na szyfr, klucz czy skaner siatkówki ocznej!

Wizjer(1.300$)- Najwyższej klasy wizjer zapewni najlepszą widoczność stojących osób u progu twoich drzwi

Bramki wykrywające metal(1700$)-Obawiasz się o wejście do lokalu z niebezpiecznym narzędziem czy też bronią? Zamontuj bramki które wykryją ów niebezpieczne narzędzie i dadzą możliwość zaradzeniu i zniwelowaniu zagrożenia!

 

Oprócz wyżej wymienionych urządzeń posiadamy usługi takie jak:

 

Zabezpieczenie Imprezy Masowej - Wycena Indywidualna

Ochrona Osobista klienta - Wycena Indywidualna

Konwojowanie Mienia oraz Pieniędzy Wycena Indywidualna

Montaż monitoringu w Twoim domu 1.400$

Ochrona lokalu 450 $ - tyg.

Systemy Przeciwpożarowe - 4.000$

 

usugi.png

 

Konwoje Dóbr Materialnych

Ochrona V.I.P

Zabezpieczenia Imprez Masowych

Ochrona Lokali Biznesowych

Montaże Systemów alarmowych, kamer CCTV, Systemów P.poż

Ochrona Prywatnej Posesji

 

kontakt.png

CEO Shield & Defends Security Peter Gerrtis [7878] - p[email protected]

V-CEO Shield & Defends Security Johnny Siekano [30555] - [email protected]

V-CEO Shield & Defends Security Avengir Dragonborn [93142] [email protected]

Manager Shield & Defends Security Alice Moore [208976] [email protected]

Manager Shield & Defends Security Luis Ravens [4132] [email protected]

Manager Shield & Defends Security Jack Hartmann [2931] [email protected]

 

ooc.png

Hej, po kilku nie udanych próbach prowadzenia ochrony przez poprzednią ekipę Scorpions czy Blackwater jaki Alien/Swaim. Chciałbym założyć firmę pod nadzorem jako CEO, gdyż uważam że ja jako osoba widząca wszystko co się działo z danymi firmami ochroniarskimi podjąłem decyzję o natychmiastowym działaniu ku poprawy poziomu utrzymania danej działalności. Chciałbym aby poziom grany u mnie w firmie był na jak najwyższym poziomie oraz gracze grający u mnie czuli chęć odgrywania i spędzania wspólnego czasu.

Edytowane przez Egx
Zmiana numeru Tel - CEO
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...