Skocz do zawartościPrimos Gonzalez


DonMuflon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Primos Gonzalez "La vida es un juego, y yo juego para ganar" (Życie to gra, a ja gram, żeby wygrać) właśnie tym mottem kuzyni Gonzalez kierowali się dokonując pierwszych przestępstw na ulicach Liberty City. Mężczyźni od zawsze robili wszystko razem, a łączyło ich to samo - bezwzględność, pragnienie władzy oraz pieniędzy i dążenie do celu po trupach

 
image.png.6dbb763ce68049812372900fd529349e.pngRodrigo Gonzalez (28 lat) - Kolumbijczyk urodzony w 1995  wychował się w biednej rodzinie, pochodzącej z Liberty City, jednego z uboższych obszarów miasta. Jego ojciec zmarł, gdy Rodrigo miał zaledwie 2 lata, co spowodowało, że rodzina cierpiała z powodu braku pieniędzy. W miarę jak Rodrigo dorastał, coraz bardziej dostrzegał nędzę, w jakiej żył, i brak perspektyw na lepsze życie. To zmotywowało go do pierwszej kradzieży, którą dokonał w 2007 roku kradnąc portfel z kieszeni jednego gościa przechadzającego się ulicami Liberty. Początkowo były to drobne kradzieże, takie jak kieszonkowe czy drobne przedmioty z pobliskich sklepów. Jednak z czasem Rodrigo kradł na większą skale, często nawet napadając na ludzi. 5 lat później, Rodrigo wciągnął swojego 12-letniego kuzyna Ikera do swoich przestępczych działań, i od tamtej pory działali razem. Mimo swojego brutalnego podejścia do przestępczości, miał pewne zasady i nie kradł od biednych czy bezbronnych. Wierzył tylko swojemu kuzynowi Ikerowi, którego uważał za jedynego zaufanego towarzysza.  W międzyczasie, w 2013 roku, matka Rodrigo zmarła na ciężką chorobę, co jeszcze bardziej pogłębiło smutek chłopaka. W coraz to częstszych kradzieżach starał się utopić swoje emocje. 13 marca 2017 szczęście Rodrigo się skończyło, gdy został aresztowany przez policję podczas nieudanej kradzieży samochodu. Skończył otrzymując wyrok 6 lat więzienia. 
 

 

 

image.png.edec5e476bad74528bb0f6d4ba0d1391.png
Iker Gonzalez (23 lata) - Kolumbijczyk urodzony w 2000 roku w Liberty city. Wychowany bez ojca, w biednych warunkach, musiał zmierzyć się z głodem i zimnem już od najmłodszych lat. Te trudne doświadczenia ukształtowały jego ciężki charakter który pomógł mu przetrwać w późniejszych latach. Rok 2007: 12 letni Iker został wciągnięty w świat przestępczy przez swojego starszego kuzyna, Rodrigo. Razem dokonali kradzieży włamując się do domu i kradnąc biżuterię, którą następnie sprzedali w lombardzie. To było dla Ikera początkiem nowego życia, pełnego przestępczych działań. W miarę jak dorastał, Iker często angażował się w bójki na ulicy, które często kończył zwycięsko, co pozwalało mu przetrwać w surowym otoczeniu. Jednak jego autorytetem i przykładem do naśladowania pozostawał zawsze Rodrigo, który był dla niego jak starszy brat.       13 marca 2017 Iker dowiedział się, że Rodrigo został aresztowany, zdruzgotany tą wiadomością  postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i samemu zaplanować duży skok, który pozwoliłby mu zdobyć dużą gotówkę. Przez lata śledził ruchy bogatego biznesmena, rozpisując dokładny plan napadu. Podczas widzenia w więzieniu, Iker opowiedział Rodrigo o swoim planie, a ten nakazał mu poczekać, aż sam wyjdzie na wolność, obiecując wspólny udział w akcji. W czasie kolejnych widzeń Iker informował na bieżąco Rodrigo o postępach w planowaniu, a z kolei ten dawał mu cenne rady w jaki sposób może go ulepszyć
 

 


Rok 2023: Iker niecierpliwie czekał na moment, aż jego kuzyn Rodrigo zostanie wypuszczony z więzienia. W międzyczasie Iker doskonalił swoje umiejętności i przygotowywał się do napadu. 5 kwietnia 2023 nadszedł wyczekiwany dzień, Iker i Rodrigo przeprowadzili zorganizowany skok na mieszkanie bogatego biznesmena. Niestety, napad okazał się trudniejszy niż się spodziewali. W mieszkaniu biznesmena były kamery monitoringu, co utrudniło im zadanie. Wtargnęli do mieszkania i brutalnie pobili biznesmena, żądając od niego informacji o miejscu, w którym trzyma gotówkę. Jednak okazało się, że biznesmen nie miał dużo pieniędzy przy sobie. Niezwłocznie spakowali torebki z pieniędzmi i uciekli z mieszkania. Jednak akcja przyciągnęła uwagę policji, a sytuacja zaczęła się komplikować. Kuzyni byli zmuszeni uciekać różnymi zakamarkami miasta, próbując uniknąć pościgu. Po 40 minutach udało im się zgubić ścigających ich policjantów, ale wiedzieli, że muszą działać szybko. Postanowili, że muszą niezwłocznie opuścić miasto, aby uniknąć dalszych kłopotów. Ich wybór padł na Los Santos - słynne miasto na zachodnim wybrzeżu. Bez zastanowienia wsiedli w samochód i udali się na lotnisko. Wsiadając do samolotu, wylądowali w Los Santos z nadzieją na lepsze jutro. Teraz muszą być ostrożni i ukrywać się przed policją, ale mają nadzieję, że uda im się zacząć nowe życie w nowym miejscu.

 

image.png.8f91a3f658d9d30fa61e185b11174ac2.png

11.04.2023
Szanowni Czytelnicy,

Chcielibyśmy was ostrzec przed rosnącym problemem przestępczości w naszym pięknym mieście Los Santos. W ostatnim czasie zauważono wzrost liczby włamań, zwłaszcza do domów i mieszkań, które są dokonywane w sposób coraz bardziej zuchwały i brutalny.

Zdaniem miejscowych służb ścigania, za ten niepokojący trend odpowiada prawdopodobnie 2 mężczyzn włamujących sie pod osłoną nocy do mieszkań kradnący wszystkie cenne przedmioty jakie tylko znajdą

Warto zachować szczególną ostrożność i zabezpieczyć swoje domy i mieszkania, zwłaszcza podczas nocy. Zalecamy zamontowanie alarmów, zamkóów o podwyższonym poziomie bezpieczeństwa, a także współpracę z lokalnymi służbami ścigania, informując o podejrzanej działalności lub podejrzanych osobach.

Pragniemy podkreślić, że przestępstwa są nieakceptowalne i nie możemy tolerować takiego zachowania w naszej społeczności. Wspólnie możemy działać, aby zapewnić bezpieczeństwo naszego miasta.

Bądźmy czujni i dbajmy o swoje otoczenie.

Z poważaniem,
Redakcja Gazety Los Santos

 

Spoiler

Wraz z @ Nidel   chcemy luźno pograć na serwerze wykreowanymi przez nas postaciami. Będziemy grali Latynosami których głowną specjalizacją będzie okradanie domów. Zależy nam głównie na dobrej zabawie, fajnym odgrywaniu akcji, interakcji z graczami oraz po prostu dostarczeniem dobrego kontentu. W przyszłości mamy plan podpiąć pod ten projekt jakieś legalne biznesy które będą miały na celu wypranie brudnej gotówki. Pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez DonMuflon
zapomniałem dodać ooc
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu Waszej aplikacji prosiłbym o sformatowanie tekstu, np. zmniejszenie czcionki/poprawną odmianę imion jak i same przedstawienie jak nazywa się jeden z bohaterów, tj. "Iker" czy "Ikar"? Przeczytajcie apkę jeszcze raz, uzupełnijcie.


Podoba mi się Wasz zamysł na to - w końcu ktoś, kto chce pograć coś innego prócz stricte handlu bronią/amunicją - za to wchodzicie lecz to ja uczepie się Waszych pleców.
Powodzenia!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...