Skocz do zawartości[Pisarz] Victor Morrison


Kozlitoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

untitled.thumb.png.3effbd90932cf390903e6bc35cb6a918.png

Victor Morrison - urodzony 13.03.2001 roku we Włoszech w małej wsi nieopodal Mediolanu, amatorski pisarz zafascynowany literaturą z epoki renesansu, ale nienawidzący średniowiecznych wypocin. W krwi jego rodzinie płynie lekkie pióro, które on sam zaczął odkrywać w wieku 19-stu lat, podczas gdy wyleciał do Turcji wraz z jego matką i ojczymem, gdzie prowadzili oni turecki oddział Vogue. Począwszy od Istambułu, szybko udał się na daleki wschód państwa z bogatą historią, które podbiło same Bizancjum, na tereny zamieszkiwane przez Kurdów. Byli oni mniejszością etniczną, która dla Victora musiała zdobyć własną ziemię, przez prawie dwa lata zwiedzał domy rodzin kurdyjskich, brał udział we wszelakich manifestacjach czy protestach, gdzie w ciągu tego czasu wydał napisaną naprzeciw tureckiemu reżimowi aktualnego prezydenta zbiór nowel i powieść. 

Wraz ze swoją przyjaciółką, jego prywatną tłumaczką wydał w mniejszym gronie zbiór nowel pod tytułem "Obcy ludzie we własnym domu", nie odbiła się ona dosyć szerokim echem, ale miała podbudować nastroje i upamiętnić historie przekazywane z pokolenia na pokolenia w formie krótkich mitów mających często kostium historyczny. Zaś jego pierwsza powieść "Walka z orientalnym tyranem" wydana jedynie w bibliotekach na terenie zamieszkiwanym przez Kurdów, opowiadająca o niekończącej się walce o lepsze jutro dla chińskiej prowincji, która była pod butem niebiańskiego imperium, co było jedynie przykryciem dla historii Kurdystanu. Nie musiał on długo czekać, aby stać się ofiarą represji tureckiego reżimu, któremu nie spodobała się wydana przez niego powieść, była ona szybko usuwana z pozycji księgarń czy nawet prywatnej biblioteczki Kurdów, aby nie rozeszła się głośniejszym echem. Miał wybór, wylądować w więzieniu politycznym albo opuścić kraj. 9 kwietnia 2023 roku zegnawszy się na lotnisku z matką i przybranym ojcem udał się na lot do słonecznego Los Santos, gdzie miał rozwijać swoją historię pisarza i spełnić jego życiowe marzenie, rodu Morrison.. Umrzeć będąc legendą

 

Sztuka dla sztuki 

Wystąpienia:

 

Social Media:

 

Bibliografia: 

 

 

OOC:

Spoiler

Cześć postanowiłem wrócić do branży z nieco inną postacią, a dokładnie z pisarzem, których brakuje w Los Santos. Chciałbym wchodzić w interakcje z innymi postaciami i zachęcić je do sztuki, którą sam Victor chciałby rozwinąć na terenach stanu San Andreas. Nie będzie on też krył krytyki w swoich utworach, na temat rzeczy, którym nie będzie przychylny.

 

Edytowane przez Kozlitoo
uzupełnienie
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...