Skocz do zawartościNowy model handlu w półświatku


raphaelcute
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1OsREZ1-Xznzq9U4uJr_tKtjyUFkXQ2Z_uyY6HmMJBbfTxjhZnQsdZ4eSnwDOCiu_SARAkX2aa2COlqt300KLUPJEDHjvrWfOvxh0BCoFXyNeWDoT-zNTn9UtmEQC6NEvDgwLlcF6uIlwCazj8xEXig

 

Możliwość handlowania na serwerze zostanie przekazana w ręce każdej grupy przestępczej. Ilość otrzymywanego towaru, jego rodzaj i częstotliwość dostaw będzie wynikiem włożonej pracy w rozwój. Od teraz to WASZ wkład w półświatek będzie szansą na otrzymanie dodatkowego sprzętu. Pragniemy wynagrodzić każdego, kto stara się pokazać z lepszej strony - wszelkie projekty zarobkowe, aktywne tematy na forum, ładna i przyjemna rozgrywka. Z tego tytułu takie organizacje będą “faworyzowane”, mogąc sobie pozwolić na zwiększone dostawy broni, amunicji lub nawet rozszerzyć je na dodatkowy rodzaj, oprócz tego podstawowego.

 • nowa grupa wybiera broń/amunicję/dragi
 • grupa zdobywa poziomy zamawiania
 • ograniczona ilość towaru w dostawach
 • możliwość poszerzania limitów
 • opcja zdobycia drugiego rodzaju
 • dodatkowe wątki fabularne jako nagroda

Nieprzyjemna część, czyli stosunek do grup, których powołaniem jest zawodowe strzelectwo do celów ruchomych. Takie twory będą z góry miały ograniczone dostępy przez radę. W skrajnych przypadkach możemy je nawet całkowicie zamknąć. Do tego zalicza się również napływ skarg czy wszczynanie przeróżnych konfliktów - ogólne zachowanie graczy

Praktyka. Przechodzicie przez okres aplikacji, dostajecie awans do pełnoprawnej organizacji przestępczej. Macie do wyboru broń, amunicję lub dragi. Sami decydujecie, czego chcecie i w jakich ilościach, nie przekraczających granic dla nowych. Rada zorganizuje Wam dostawę, zagramy dodatkowy Role Play, aby miało to otoczkę czegoś więcej, niż użycia telefonu i zrespienia sobie nieograniczonej ilości sprzętu. Gracie, staracie się, tworzycie projekty, nie ma skarg - wchodzi wyższy poziom, wchodzi wyższy limit.

 • 1 poziom - pistolety/amunicja do broni krótkiej/miękkie narkotyki
 • 2 poziom - wszystko oprócz najcięższego kalibru/twarde narkotyki
 • 3 poziom - dostęp do całego asortymentu - AK/amunicja
 • 4 poziom - możliwość zwiększania limitu zamawiania
 • W wyjątkowych przypadkach możliwość posiadania dwóch typów

Dostawy to cotygodniowy napływ towaru. Działać to będzie na zasadzie, iż każdy otrzyma swój podstawowy limit zamawiania w postaci trzydziestu tysięcy. Kwotę można rozdysponować według własnego uznania, w granicach możliwości danej grupy/FL. Ma się rozumieć, że to Wy płacicie. Dzień tygodnia nie ma znaczenia, zależnie od dogadania terminu z członkami rady. Limit zamawiania można zwiększać na czwartym poziomie lub prezentując nienaganną rozgrywkę, ponadprzeciętną aktywność.

Gangi z oczywistych względów mają jeden wybór, jakim są narkotyki. Wynagrodzeniem tego faktu będzie możliwość odgrywania dla Was epizodów, w których będziecie mogli zdobyć dla swojego gangu broń/amunicję w ograniczonych ilościach. Epizodyczne wątki fabularne będą również otwartym oknem dla departamentu do ambitniejszego zaangażowania się w życie półświatka. Wiadomo, nic na siłę.

Freelancer z racji rozgrywania solowej gry również otrzyma możliwość rozprowadzania konkretnego towaru, z jednym wyjątkiem - limit tygodniowych zamówień o połowę mniejszy. Wybór należy do gracza, poziomy są takie same dla niego, jak i dla pozostałych grup przestępczych.

Dofinansowanie czyli forma wsparcia pieniężnego dla nowych organizacji, które zakończyły swój okres aplikacyjny i przeszły na panel pełnoprawnej grupy przestępczej. W naszym systemie handlu wszelkie dobra zdobywamy poprzez dostawy, ograniczone odgórnymi limitami. Rada półświatka chcąc rozwiązać problem nowych postaci, niemogących sobie pozwolić na szastanie dolarami, przyzwala na jednorazowe wzięcie dostawy na “kredyt”. Sytuacja w praktyce:

 • aplikacja zostaje zaakceptowana
 • pierwsza dostawa do dwudziestu tysięcy
 • nie pobieramy od Was zapłaty
 • handel zamówionymi towarami
 • późniejszy zwrot pieniędzy do rady półświatka
 • brak zwrotu równa się 0 jakichkolwiek dostaw

W krótkich słowach otrzymujecie możliwość postawienia pierwszych kroków w półświatku, bez martwienia się o wcześniejsze farmienie pieniędzy w biznesach, żeby w ogóle móc kupić sobie pierwsze zestawy sprzętu. Zwrot pieniędzy jest obowiązkowy - termin nie dłuższy dwa tygodnie. Freelancer, jako osoba indywidualna, standardowo może sobie pozwolić na połowę kwoty.

Główne założenie tego projektu - nagradzać każdego, kto gra RP i daje coś więcej. Karać tych, którzy nie chcą robić niczego, poza strzelaniem i uprzykrzaniem rozgrywki. Naszym celem będzie również kontrolowanie ilości broni/amunicji/dragów w półświatku, aby każdy nauczył się to szanować. Rada będzie stale monitorowała sytuację i stan faktyczny, starając się wypracować jak najlepsze limity dla komfortu Waszej rozgrywki, ale jednocześnie nie robić "przesytu", który niechybnie mógłby popchnąć niektórych do lekkiego lenistwa. Od teraz to Ci grający RP dostaną przewagę oraz większe możliwości. Tak, jak być powinno.

 

Edytowane przez raphaelcute
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
 • Dodaj nową pozycję...