Skocz do zawartości[Muzyk] Sven "7RAT" Hoover


Michal361
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

YzqNN3I.png

Sven Hoover(ur. 07 lipca 1998r. w Berlinie). Młody raper pochodzący z Niemiec, urodzony na ubogiej dzielnicy. Sven wychował się w dobrej rodzinie, matka była nauczycielką w miejscowej szkole średniej a ojciec pracował jako budowlaniec. Od początku nie był dobrym chłopakiem, pod wpływem starszych kolegów z podwórka robił różne głupie rzeczy za którymi wiązały się konsekwencje, niekiedy były to pobicia, innym razem namalowanie grafitti na domu nie lubianej przez nich nauczycielki. Kiedy skończył piętnasty rok życia udał się do szkoły średniej gdzie już wtedy zaczął interesować muzyką, był to najczęściej charakterystyczny, agresywny niemiecki rap. Dobrze się odnalazł w tym stylu i już w tym okresie zaczął nagrywać pierwsze udengroundowe piosenki które na platformach streamingowych miały zaledwie po kilka wyświetleń nabitych od znajomych. W szkole średniej zaczął zajmować się handlem narkotykami, sprzedawał to najczęściej dzieciakom z bogatych dzielnic którzy chcieli się dobrze zabawić. Z pierwszych zarobionych pieniędzy kupił prowizoryczny sprzęt do nagrań m.in mikrofon, słuchawki oraz głośniki. Wszystko się zmieniło kiedy to trzy lata później w 2016 został aresztowany przez departament policji za handel narkotykami oraz pobicia. Podczas pobytu w więzieniu zaczął dbać o siebie, przeszedł na zdrowszą dietę oraz przestał zażywać narkotyki. Napisał także w tym czasie wiele tekstów piosenek które planował wypuścić zaraz po wyjściu.

08.02.2019 - 05.04.2023

Hoover w celu rozwinięcia kariery przyjechał do Los Santos, stwierdził że Ameryka będzie do tego najlepszym krokiem. Z racji sporej wprawy w posługiwaniu się językiem angielskim szybko odnalazł się w mieście, nabył wiele kontaktów oraz wypuścił wiele piosenek które jednak nie zdobyły większej ilości wyświetleń. W kwietniu 2023 roku do Svena odezwał muzyk Eric Demons, który zauważając potencjał chłopaka zaprosił go do dołączenia do studia Seek Noise Records. Od tamtego momentu chłopak dostał życiową szanse na rozwinięcie kariery, postanowił że wykorzysta ją jak tylko może.

Social Media:
- [Instagram] 7RAT

Materiały:
[SINGIEL] 7RAT x 2800 Killa - DEATH

Wzmianki/współprace/powiązania:

- Seek Noise Records
- Guitar Shop

 

Cześć, nabrałem chęci na powrót do branży rozrywkowej ponownie grając muzyka.  Mam w planach grać rapera z niemieckimi korzeniami oraz stopniowo rozwijać jego popularność w mieście. Nie będę przedłużał, planów na grę mam sporo także liczę że dostanę szanse i będę mógł zaprezentować się w grze.

Edytowane przez Michal361
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

** Dnia 10.04.2023 internet mogło obejść nagranie trójki raperów z wytwórni Seek Noise Records, którzy w stanie nietrzeźwości demolowali wejście do jednego z klubów. Godzinę wcześniej raper na swojego Instagrama wrzucił relacje na której także widać trójkę pijanych mężczyzn tym razem jeżdżących po mieście widowiskowym Mercedesem. Sven po wytrzeźwieniu usunął relacje. Na temat zdarzenia z przed klubu nie wypowiedział się przed fanami. **

OAL0Rel.png

3ghXW4J.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...