Skocz do zawartości110rd Kitchen Crips ♿💧


Kamilsoon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

image.jpeg.0f9bb8adc040668d86f6400cdd89cf72.jpeg

Kitchen Crips  powstał na początku lat 70. w Los Angeles w Kalifornii, jako reakcja na problemy związane z przestępczością, biedy i brakiem perspektyw w społecznościach czarnoskórych na południu miasta. Gang skupiał się pierwotnie na terenie dzielnicy Compton, a dokładniej na terenie mieszkań na ulicy 110th Street. Stąd pochodzi ich pierwotna nazwa - 110rd Kitchen Crips. Początkowo gang był stosunkowo niewielki i nie wykraczał poza granice swojej dzielnicy. Jednak z biegiem czasu zaczął się rozwijać i zyskiwać coraz większą siłę. Kitchen Crips zaczęli nawiązywać kontakty z innymi gangami w mieście, takimi jak Eight Tray Gangster Crips, Rollin' 60's Neighborhood Crips, czy Raymond Avenue Crips. Wraz z rozwojem gangsta rapu, Kitchen Crips zyskali na popularności, a ich wpływy sięgnęły poza granice Los Angeles. Gang Kitchen Crips słynął z agresywności i brutalności. Ich głównym zajęciem było handlowanie narkotykami, a także popełnianie różnego rodzaju przestępstw, takich jak kradzieże, napady i morderstwa. Członkowie gangu często używali broni palnej, a ich działania były skierowane głównie przeciwko innym gangom i ludziom z poza ich środowiska.

W latach 80. i 90. Kitchen Crips byli jednym z najbardziej wpływowych gangów w Los Angeles, a ich działalność miała znaczny wpływ na całą społeczność. Jednak wraz z wzrostem presji ze strony władz i intensywną walką z przestępczością zorganizowaną, działalność Kitchen Crips zaczęła słabnąć. W ciągu ostatnich kilku dekad wielu członków gangu trafiło do więzienia, a sam gang został osłabiony i zredukowany do niewielkiej grupy lokalnych przestępców. Gang Kitchen Crips zyskał popularność i rozwinął się, stając się jednym z najpotężniejszych gangów w południowej części LA.  Wraz z rozwojem gangsta rapu, gang Kitchen Crips zyskał również popularność w kulturze hip-hopowej, często wspominany w tekstach piosenek raperów takich jak Snoop Dogg czy Ice-T.

Jednym z bardziej znanych członków Kitchen Crips był Stanley "Tookie" Williams, który później stał się aktywistą na rzecz przeciwdziałania przemocy w gangach. Williams został skazany na śmierć za zamordowanie czterech osób i został stracony w 2005 roku. W 2009 roku, po latach działalności przestępczej, policja w Los Angeles przeprowadziła operację mającą na celu osłabienie wpływu gangów na społeczność. W wyniku tej akcji, wielu członków Kitchen Crips zostało aresztowanych i skazanych za przestępstwa związane z handlem narkotykami, napadami i zabójstwami

⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯

image.thumb.jpeg.ca84971f874ee1fbfc2c9bfbaaa11eb3.jpeg

Pomimo tego, że gang “Kitchen Crips” był i jest wciąż aktywny, to wiele działań zostało podjętych aby zmniejszyć wpływ gangów przestępczych w Los Angeles i w innych miastach w Stanach Zjednoczonych. W ciągu ostatnich lat nastąpił wzrost działań departamentu, wprowadzenie surowszych kar za przestępstwa popełnione przez gangi oraz wprowadzenie prewencji i edukacji, które mają na celu zapobieganie werbowaniu młodych ludzi do gangów. Istnieją raperzy, którzy mieli powiązania z gangiem Kitchen Crips w Los Angeles, a ich muzyka nierzadko odzwierciedlała styl życia i wartości związane z kulturą ulicy. Niektórzy z tych raperów to:

Snoop Dogg -  czyli Calvin Cordozar Broadus Jr., jest jednym z najbardziej znanych raperów związanych z gangami w Los Angeles. W swojej młodości był członkiem Rollin' 20 Crips, powiązanym z Kitchen Crips. Snoop Dogg nagrał wiele utworów, w których odnosi się do swojego życia na ulicy i do swojej przeszłości jako członka gangu.


Ice-T - czyli Tracy Marrow, jest raperem i aktorem, który dorastał w Los Angeles i był związany z gangiem Crips, który jest powiązany z Kitchen Crips. W swojej muzyce odwołuje się do swojego życia na ulicy i do kultury gangsterskiej.

WC - czyli William Loshawn Calhoun Jr., to raper i producent muzyczny z Los Angeles, który był związany z gangiem 111 Neighborhood Crips, powiązanym z Kitchen Crips. W swojej muzyce często opowiada o życiu na ulicy i o swojej przeszłości jako członka gangów.

Kurupt -  czyli Ricardo Emmanuel Brown, to raper z Los Angeles, który był związany z gangiem Rollin' 60 Crips, powiązanym z Kitchen Crips. W swojej muzyce odnosi się do swojego życia na ulicy i do kultury gangsterskiej.

Compton's Most Wanted -  to grupa rapowa z Los Angeles, która była związana z gangami z Compton, w tym z Kitchen Crips. Ich muzyka odzwierciedla styl życia i wartości związane z kulturą ulicy. Warto zaznaczyć, że niektórzy z tych raperów porzucili swoje gangsterskie związki i skupili się na karierze muzycznej, ale wciąż uważają siebie za reprezentantów swoich dzielnic i często zawierają odniesienia do swojej przeszłości w swojej muzyce.

Cytat

Siema Startuje z nowym projektem, w którym będę chciał grać gang uliczny Kitchen Crips. Mam na celu dać szanse wszystkim graczą, zaawansowanym jak i początkującym, którym pomożemy wczuć się w klimat gierki i dobrze się w niej bawić, ale także należycie się zachowywać. Zamiar jest taki, aby grać dzieciaków, którzy myślą o ciągłym mnożeniu kasy i robią wszystko w tym celu. Mamy także pomysły na projekty zarobkowe, które oczywiście będziemy chcieli zrealizować.

DOSTALISMY ZGODE OD WIEWIURA NA WZIECIE APLIKACJI Z MOJEGO PROFILU Z DEVGAMINGA

EKIPA:

@ Kamilsoon  @ SeksownyPelikan24cm  @ Fathell  @ lucek  @ floyare  @ adiskkk  @ SzybkiWiatrak

 

Edytowane przez Kamilsoon
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sizemore.webp.bd36fff7074cd69257933a958e0bcc77.webpBoston Lamar - osiemnastoletni, łatwy do prowokacji, porywczy banger setu 110rd Kitchen Crips, urodzony na terenie projektu Grape Street. Mieszka w jednym z socjalnych mieszkań na 110rd wraz ze swoim o rok młodszym bratem oraz matką. 15 czerwca, 2020 roku na skateparku nieopodal Parkside, ginie ich dwudziesto-dwu letni kuzyn, Braydon Bishop, ostrzelany przez wrogi set Project Watts Crips  - wtedy też Keezy został put on, gdyż musiał przejąć obowiązki po swoim starszym kuzynie. Interesuje się sztukami walki, szczególnie mieszanymi. Potrafi nie wyjść pograć w kosza, aby obejrzeć UFC. Niestety zarówno jak do sportu, ciągnie go do kradzieży - potrafi włamać się do pierwszego lepszego samochodu w kilka minut. Zapalony fan Chicago Bulls, a także syropu na kaszel. 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

338035015_6186096834792418_2412553553499023502_n.jpgKayleigh /Instagram logos PNG images free download l.kayy/ Runolfsdottir.

23 lat, ur. 2000/06/06

Kayleigh 'Kayy' Runolfsdottir; starszy czarnuch wywodzący się z grape street dzieciak jest uzależniony od wszelakich używek przez które nie raz był bliski utraty życia. Kilka słabo wykonanych tatuaży dotyczących tamtejszego lokalnego gangu. Wychowany w patologicznej rodzinie wśród narkotyków i brudnych pieniedzy. Dba zawsze o swój interes ale czasami zapomina o czarnuszkach z sąsiedztwa.  Przez pare ładnych lat pracował jako handlarz na pchlim targu Downtown, gdzie po cichu sprzedawał narkotyki stałym bywalcom wraz z różnym asortymentem. Któregoś razu nieomal nie doprowadził się do zgonu, gdy w narkotykowym cugu przedawkował amfetaminę. Po powrocie do zdrowia nie wiedział jak ma funkcjonować w życiu codziennym i szukając dużej gotówki sfałszował całą akcję szpital. Podczas wydawania zarobionych pieniędzy natknął się na heroinę niskiej jakości i gdy przetańczył całe oszczędności od najmlodszych lat wychowywany przez matke oraz babke, przez to widac do dzis w jego charakterze brak meskiego wzorca, stara sie on byc odmienny niz swoj ojciec, chce osiagnac cos wiecej, wrzucil sie w obieg szajki z powodu posiadania lepszej sytulacji zyciowej. Zatrzymywany był za „typowe dla mniejszości czarnoskórej” przewinienia, jest osoba która nie zachowuje sie na swoj wiek lecz podczas naglego ataku adrenaliny nie mysli badz nie zastanawia sie nad tym co robi, nie mozna go nazwac osoba nie poczytalna a bardziej osoba z problemami ktore sa dla niego trudnoscia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ez223213123.pngRoger Weston(Ur. 2005.08.23) - Jeden z bardziej zrównoważonych bangerów setu 110rd Kitchen Crips, urodzony i wychowany na terenach projektu Grape Street. Obecnie mieszka z matką i starszym bratem, jest znanym dla   departamentu dilerem z powodu licznych aresztowań. Jest fanatykiem Chicago Bulls i marihuany, uprawia   amatorsko  boks. Został Bangerem w wieku 14 lat w wyniku morderstwa bangera z wrogiego setu Project Watts   Crips.  Jest   nazywany \Herbalist\ skrót /Herb/ z powodu posiadania plantacji w garażu swojego brata.

Edytowane przez Fathell
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

   Dwayne /Woo/ Woo

   18 lat, 2005


 image.png.43876b67c1ffc3db474b8d107a8824ea.png   

   woo to znany na ulicy nastolatek wychowany w ciezkich warunkach z prostymi celami w zyciu. widzac co sie stalo jego ojcu po uzaleznieniu sie od narkotykow i co wyczynial w swojej rodzinie, woo trzyma przysiege aby nigdy nic samemu nie wziasc. mial przecietne wyniki w szkole lecz siedzenie za lawka w krzesle go nigdy nie interesowalo. okradal klasowych /nerdow/ oraz innych slabszych od niego, korzystajac z zarobionej kasy aby polozyc chleb na stole dla jego rodziny. pierwszy raz zamieszal sie w dilerke gdy jego ojciec popadl w dlugi i przedawkowal, zrzucajac dlug ojca na niego. szybko wykonal swoich pierwszych kilka sprzedazy, widzac ze ma do tego glowe i pasje. woo zaczal hurtowo pchac tematem po ulicy w wieku 17 lat, lecz jego czyny nie byly niezauwazone. mama go przylapala z plecakiem pelnym marihuany i zadzwonila na policje. policja zgarnela newsa i wrzucila do wiezienia na kilkadziesiat miesiecy. mial kontakty poza wiezieniem i czesto wprowadzal w obieg narkotyki, bronie, telefony, zyskujac respekt i ochrone w jego bloku. na wielu wizytach z jego matka, zrozumial dlaczego zglosila go na policje i pogodzili sie. oficerzy widzac jego prawidlowe zachowanie, zlozyli wniosek o wczesnym wypuszczeniu go z wiezienia. swiezo po wyjsciu, nie mogl sie doczekac powrotu do domu i przytulic swoja mame i nacieszyc sie wolnoscia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...