Skocz do zawartościDrive King Taxi


Luban
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5ppr3YS.png

W 2023 roku Jarred Swaim przyjechał do Los Santos z marzeniem o założeniu własnej firmy taksówkarskiej wcześniej jednak marzenia rozpoczął od założenia firmy ochroniarskiej, co całkiem dobrze mu wyszło a firma rozwija się po dziś dzień. Zdecydował się na to, ponieważ zauważył, że w mieście brakuje odpowiedniej liczby taksówek, a istniejące firmy nie oferują najlepszej jakości usług. Jarred zaczął od niewielkiego kapitału i kilku samochodów przy pomocy zarobionych pieniędzy z ochrony jaką już prowadził, ale dzięki wysokiej jakości usług oraz konkurencyjnym cenom, jego firma zyskała popularność wśród mieszkańców Los Santos. W ciągu kilku lat Swaim zdołał rozwinąć swoją firmę i stał się jednym z największych graczy na rynku, zatrudniając dziesiątki kierowców i posiadając dziesiątki samochodów. Jarred dbał o jakość usług swojej firmy i inwestował w szkolenia dla swoich kierowców oraz w nowoczesny sprzęt, co pozwalało na szybkie i bezpieczne przemieszczanie się po mieście. Swaim był także przykładnym biznesmenem, który angażował się w lokalne inicjatywy i chętnie pomagał mieszkańcom Los Santos. Dzięki temu, Jarred zyskał sympatię wśród mieszkańców miasta, którzy doceniali jego zaangażowanie i wysoką jakość usług. Jego firma taksówkarska była jednym z najbardziej znanych i szanowanych przedsiębiorstw w Los Santos. Jednakże, w późniejszych latach, firma taksówkarska Swaima zaczęła tracić na popularności, ponieważ pojawiła się konkurencja i coraz więcej mieszkańców zaczęło korzystać z innych usług transportowych. Swaim zdecydował się na restrukturyzację swojej firmy i wprowadzenie nowych usług, co pozwoliło na odzyskanie zaufania klientów i przyciągnięcie nowych. Dzięki swojej wytrwałości i zamiłowaniu do biznesu, Jarred Swaim zdołał stworzyć prosperującą firmę taksówkarską, która stała się jednym z najważniejszych graczy na rynku usług transportowych w Los Santos.

D9lhYgY.png

undefined - Imgur.gif

MWMxQk7.png

- szybki transport osób w wyznaczone miejsce

- transport gabarytów oraz mebli do miejsca docelowego

- przewóz dzieci oraz osób starszych

- szybka pomoc w uruchomieniu bądź przetransportowaniu pojazdów do warsztatów

 

u5jcgED.png

 

 

Rekrutacja na pracownika firmy lub kierownika jest otwarta. Wymagamy ;

prawo jazdy kat. B 

umiejętność obsługi smartfona 

kultura osobista 

chęci do pracy 

podzielność uwagi

Rekrutacja na pracownika do naszej firmy jest dość prosta, sympatyczna a przede wszystkim skuteczna, oto kilka wymogów dla osób chcących podjąć się pracy u nas:

  • prawo jazdy kat. B + dodatkowe uprawnienia na TIR'y będą dodatkowym atutem.
  • umiejętność obsługi smartfona oraz systemu GPS w celu dojechania w wyznaczone miejsce
  • Podzielność uwagi oraz kultura osobista przekładająca się na dobro klientów
  • Zaangażowanie oraz chęci do pracy

Pbpr66y.png

Wychodząc z nowym biznesem postanowiłem tym razem otworzyć firmę taksówkarską ze względu na jej braki, chciałbym aby kolejny biznes pomógł w rozwijaniu się postaci graczy a zarazem wsparł wszystkich w przetransportowaniu się w miejsca docelowe do których chciałby się dostać. Spory czas zastanawiałem się nad rozwijaniem tego biznesu i czasem lecz myślę, że z ekipą jaką chcemy stworzyć kolejne przedsiębiorstwo i miejsca pracy będzie to łatwy i przyjemny interes do prowadzenia nawet z natłoku własnych obowiązków na projekcie. Po raz kolejny będę chciał postawić na jakość, rozwój gry z innymi organizacjami a zarazem ze strefą przestępczą naszego serwera, innymi słowy czas kolejny raz rozwijać kolejną strefę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...