Skocz do zawartości⚫⚪FINKS MC; FINK POWER ⚪⚫


hopshtt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

** Oddział FINKS MC SAN ANDREAS, a dokładniej ROAD CAPTAIN Brett Steele , postanowił wzbogacić swoją ofertę o klimatyczny Coffe shop o nazwie KING PARADISE, który znajduje się praktycznie przy pięknej plaży Santa Maria Beach. To miejsce zachęca do wypoczynku oraz relaksu, a jednocześnie oferuje interesującą ofertę produktów konopnych. KING PARADISE to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu, a także na zakup wyjątkowych produktów konopnych. **

spacer.png

 

Edytowane przez hopshtt
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

image.png

Jak wiecie są święta, dajemy luzu do maksymalnie 2-3 dni z powodu takowej okazji, każdy ma teraz ochotę spędzić ten czas z rodziną. Więc chwilowo na 2-3 dni nie będziemy widywani w grze, życzę wszystkim (tym którym warto) Spokojnych Świąt Wielkanocnych i wesołego jaja by wam w gardle nie utknęło. Pozdrawiam wszystkich i na dniach się widzimy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HPfpDcp.png

JA1TJH4.png

r1BP8Tt.png

qOubAFc.png

CAORiGz.png

1Ym3zaW.png

dphPAuJ.png

Rg3SP4L.png

5pqqObo.png

DOlg1ME.png

W8TOVNy.png

@ raphaelcute  Dzięki wielkie za odegranie kolejnego wątku, jak wiecie w ostatnim czasie były problemy nie było nas jak dorwać ale wracamy z podwójną siłą. Na dniach ruszamy z Housing Projectem jeżeli ktoś byłby zainteresowany pograć i spróbować swoich sił w klimacie motocyklowym. Tym bardziej w tak unikalnym jak FINKS MC, To zachęcam śledzić temat jak i również wspomniany Housing Project który na dniach wyjdzie na światło dzienne.

Edytowane przez PoppyNUMBHKA1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...