Skocz do zawartościKEINE FLAMME OHNE RAUCH; Michael Sanders


Michal361
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rHUUJPF.pngMichael Sanders - (ur. 21 grudnia 1993 w Stanach Zjednoczonych). Doświadczony w gangsterskim świecie Amerykanin z niemieckimi korzeniami. Michael urodził się w ubogiej rodzinie na dzielnicy Brownsville. Od najmłodszych lat Sanders nie miał łatwo w życiu, matka została zamordowana na ulicy wracając z pracy. Ojciec Michaela od tamtego momentu popadł w nałóg alkoholowy, większość zarobionych pieniędzy wydawał upijając się dzień w dzień do nieprzytomności. W wieku pięciu lat Ojciec pierwszy raz użył wobec niego przemocy, sytuacja powtórzyła się później jeszcze kilka razy aż doprowadziło to do interwencji sąsiadów którzy zawiadomili LSPD. Michael wraz z bratem zostali oddzieleni od Ojca który stracił prawa rodzicielskie. Od tamtego momentu mieszkali w domu dziecka. Michael opiekował się młodszym bratem Jonathanem. W domu dziecka wpadł w złe towarzystwo - towarzystwo dzieciaków zniszczonych przez świat. Codziennie bójki, marihuana, kokaina - stało się to dla Sandersa smutną codziennością, przez którą musiał przechodzić każdego dnia. Dzieciństwo Michaela oparte było na przemocy i narkotykach. Kiedy skończył osiemnaście lat wraz z bratem zaczął produkować metamfetamine oraz rozprowadzać ją na niewielką skale. Michael jest wysokim oraz dobrze zbudowanym mężczyzną który wie do czego dąży. W wieku dwudziestudwóch lat przeprowadził się do Los Santos wraz ze swoim młodszym bratem. 

02.01.2015 Los Santos

Bracia przyjechali do Los Santos w celu wzbogacenia się, zaczęli od drobnych prac jak handel narkotykami na małą skale, pobicia, kradzieże oraz zbieranie długów. Po kilku miesiącach z zarobionych pieniędzy kupili restaurację Garrison Restaurant oraz biuro na dzielnicy Willofield. Po jakimś czasie utworzyli małą szajkę zrzeszającą społeczność różnych narodowości. Pewnego dnia bracia udali się na imprezę do pobliskiego klubu, Jonathan pod wpływem alkoholu zaczął podrywać przypadkową kobietę - jednak jak się okazało był to dla nich nieszczęśliwy dzień. Okazało się że ta kobieta przyszła na imprezę ze swoim narzeczonym, mężczyzna bez wahania rzucił się na Jonathana razem ze swoimi wspólnikami, starszy brat Jonathana nie mógł nic zrobić ponieważ było ich za dużo. Ciężko ranny Jonathan został odwieziony do szpitala, w tym czasie Michael rozpoczął plan zemsty. Po niecałym miesiącu wraz z członkami swojej szajki Michael przypadkowym trafem spotkał mężczyznę który pobił Jonathana, bez zastanowienia ruszyli na niego z kijami basebollowymi. Owy mężczyzna ledwo przeżył spotkanie, okazało się jednak że był to jeden z członków małego gangu zrzeszającego Niemiecką społeczność. Tym sposobem rozpętała się wojna pomiędzy gangami. Michael Sanders musiał zlikwidować swoje biuro ponieważ znajdowało się na terenie rywalizującego im gangu. Podczas wojny jak każdej innej odbywały się małe potyczki, które były dla grupy Michaela oraz Jonathana bardzo kosztowne, raz ostrzelali cały ich samochód. Bracia musieli także zaopatrzyć cały gang w bronie palne. Z dnia na dzień konflikt zaogniał. Siedząc spokojnie w swojej restauracji Sandersowie nie spodziewali się że Niemcy mogą tak niespodziewanie zaatakować. Podjechali i ostrzelali okna Garrison Restaurant, starszy brat - Michael został postrzelony w brzuch. Po tym incydencie zatrudnili ochronę w swojej knajpie, jednak ta też na nic się nie zdawała. Michael oraz Jonathan rekrutowali coraz więcej osób przez co gang znacząco wzrósł na sile. Postanowili że zaatakują restauracje swoich przeciwników. Bracia wysłali swoich ludzi którzy podjechali w kilku samochodach na teren wrogów i zaatakowali restauracje, nie oszczędzili nikogo, podczas zajścia jeden z ich wspólników oraz wierny przyjaciel braci Tommy Fox podciął gardło jednemu z klientów restauracji, jak się okazało był to syn wysoko postawionego urzędnika. Po tym zajściu LSPD postanowiło zlikwidować grupę. Michael oraz Jonathan nie zostali powiązani z całą akcją, dostali jedynie wyrok ośmiu lat pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwa m.in pobicie. Tym sposobem doszło do rozpadu gangu z Willofield, Tommy Fox oznajmił sądowi że to on był szefem grupy, przez co dostał wyrok dożywocia. 

06.02.2023 - 27.03.2023 Los Santos

Po wyjściu z więzienia bracia postanowili odzyskać reputacje w mieście. Dzięki kontaktom poznanym w więzieniu podjęli się ponownie handlem bronią po całym stanie San Andreas. Zaczęli także nawiązywać sojusze w mieście, poznali wiele wpływowych ludzi oraz byli odpowiedzialni za wiele przestępstw. Jednak drogi braci szybko się rozeszły, po kłótni między nimi Jonathan wyjechał do Liberty City, a Michael został w Los Santos i dalej kontynuował interesy, tyle że na własną rękę. 

 

Cześć, chciałbym dalej kontynuować historie Michaela Sandersa, z racji tego że mój znajomy zrezygnował z poprzedniego projektu, postanowiłem że będę działał na własną rękę. Doświadczenie w grze jako freencler mam, myślę że mogłem dobrze to zaprezentować grając już na tej postaci. Mam sporo ciekawych planów dlatego liczę że dostanę szansę i będę mógł zaprezentować się w grze.

Założenia na grę:

  • trzymanie unikalnego charakteru postaci
  • robienie wielu gain projektów
  • handel bronią po Los Santos oraz całym stanie San Andreas
  • interakcja z wieloma organizacjami oraz graczami
  • założenie projektu IC oraz kontynuowanie postaci w branży rozrywkowej
  • budowanie pozycji w mieście bez większego rozgłosu
  • założenie legalnego biznesu
  • kontynuowanie historii postaci

Projekty:

Edytowane przez Michal361
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...