Skocz do zawartościRevelators Workshop


ArbuzzDDL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Revelators.png

 

Harald Hartmann był zawsze zafascynowany swoimi motocyklami. Był niemieckim inżynierem i szczególnie kochał konstrukcję i styl Harley Davidson. Na swojej drodze spotkał wiele osób, które były równie zainteresowane motocyklami, co i on.

Pewnego dnia, Harald zdecydował się wyjechać z Niemiec i podróżować po świecie. Zatrzymał się w Los Santos, gdzie odkrył, że rynek motocyklowy był słabo rozwinięty i niewiele osób zajmowało się naprawą Harleya. Harald zobaczył to jako szansę i postanowił otworzyć swój własny warsztat.

Z wielką determinacją i pasją założył "Revelators Workshop", warsztat specjalizujący się w naprawie i konserwacji motocykli Harley Davidson. Z początku Harald miał trudności z pozyskaniem klientów, ale dzięki swojemu talentowi i szybkości w naprawie małych usterek zyskał popularność wśród lokalnej społeczności miłośników motocykli.

Wkrótce rzeczywiście pojawiła się potrzeba dla jego usług, a warsztat zaczął szybko rosnąć. Harald poszerzał swoją ofertę, zawierając zmienianie stylistyki, gdzie motocykle stały się prawdziwymi dziełami sztuki.

Wkrótce Harald zatrudnił kilka osób, aby pomóc mu w zarządzaniu coraz bardziej rozwijającym się biznesem. Dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy, Revelators Service stał się jednym z najbardziej znanych i lubianych warsztatów w Los Santos.

Dzisiaj, po wielu latach, Harald jest dumny ze swojej firmy i cieszy się reputacją jednego z najlepszych mechaników motocykli Harley Davidson w regionie. Dzięki swojej pasji i zaangażowaniu Harald Hartmann przyczynił się do rozwoju motocyklowej społeczności Los Santos i stał się jednym z najbardziej szanowanych przedsiębiorców w branży.

Główne usługi: 

Usługi naprawy i konserwacji silnika Harley Davidson – obejmujące przegląd, wymianę oleju, regulację zaworów, wymianę filtrów powietrza i paliwa oraz inne prace mechaniczne, które utrzymają silnik w najlepszej kondycji.

Montaż i wymiana opon – specjalistyczne opony dla motocykli Harley Davidson to ważny element bezpieczeństwa i wydajności. Nasz warsztat oferuje różne marki i rozmiary opon, a nasi doświadczeni mechanicy zapewniają szybką i precyzyjną wymianę.

Customizacja – właściciele motocykli Harley Davidson uwielbiają wyrażać swoją indywidualność poprzez przeróbki i modyfikacje swojego motocykla. Nasz warsztat oferuje customizację wewnętrzną i zewnętrzną, w tym przeróbki wydechów, nakładek, podnóżków i wiele więcej.

Montaż chromowanych elementów – chromowane części i akcesoria to kolejny sposób na wyróżnienie się na drodze. Nasz warsztat oferuje szeroki wybór chromowanych elementów i profesjonalny montaż, aby Twoje Harley Davidson błyszczał jeszcze bardziej.

Usługi serwisowe elektryki – nasz warsztat oferuje specjalistyczne doradztwo i serwisy elektryczne dla motocykli Harley Davidson, w tym naprawy i konserwacje układów elektrycznych, zmiany baterii i systemów zapłonowych.

Usługi naprawy karoserii i lakierowania – nasz warsztat oferuje usługi naprawy karoserii, czy to po wypadku czy po prostu do usunięcia drobnych rys i otarć. Oferujemy również pełne malowanie w różnych kolorach i wzorach.

Oryginalne części Harley Davidson – nasz warsztat oferuje szeroki wybór oryginalnych części Harley Davidson, które zapewnią nie tylko doskonałą jakość, ale również gwarancję zgodności z danym modelem.

Wymiana wydechu – wymiana fabrycznego wydechu na nowy może zwiększyć wydajność i poprawić dźwięk Twojego Harley Davidson. Nasz warsztat oferuje wiele opcji wydechu, które sprostają Twoim oczekiwaniom.

Kontakt:

[email protected] (dc: ArbuzzDDLban#4288)

Lokalizacja: 

lokalizacja.png

 

OOC: Witam, postanowiłem otworzyć Projekt IC, który będzie widniał pod Organizacją Revelators MC, zamierzam w projekt włożyć bardzo dużo zaangażowania oraz nie zamknę projektu po miesiącu.

Edytowane przez ArbuzzDDL
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

**Na tablicach ogłoszeniowych w Los Santos, zostały wywieszone ogłoszenia przez członków Revelators Motorcycle Club**

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 05.04.2023 nasz warsztat Revelators Shop przeprowadzi specjalną akcję serwisową motocykli Harley Davidson.

W ramach akcji oferujemy wszystkim posiadaczom motocykli Harley Davidson możliwość skorzystania z serwisu w wyjątkowo atrakcyjnej cenie -50%.

Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę maszyn, w tym wymianę części, naprawę silnika, regulację zawieszenia oraz wymianę płynów eksploatacyjnych.

Serwis prowadzą doświadczeni mechanicy, którzy gwarantują wysoką jakość wykonania usług oraz dbają o pełną satysfakcję klientów.

Zapraszamy zatem do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty i dołożenia należytej uwagi swojemu motocyklowi.

Rezerwacje można dokonać telefonicznie bądź drogą mailową.

Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej oraz u naszych pracowników.

Do zobaczenia!

Edytowane przez ArbuzzDDL
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pngegg.png

Informujemy, że ostatnio przeprowadzono remont w warsztacie Revelators Workshop, specjalizującym się w profesjonalnym serwisie motocykli marki Harley Davidson. Prace modernizacyjne przeprowadzono z myślą o zapewnieniu jeszcze wyższej jakości usług dla klientów, którzy zawsze mogą liczyć na najlepsze doradztwo i fachową obsługę swojego pojazdu. Dzięki nowym narzędziom, sprzętom i wyposażeniu, Revelators Workshop może skuteczniej i szybciej diagnozować i naprawiać problemy z silnikiem, mechaniką, elektroniką i konstrukcją motocykli Harley Davidson. Jesteśmy dumni z tego, że nasz warsztat rozwija się i udoskonala swoje możliwości, co pozwala nam lepiej służyć naszym klientom. Serdecznie zapraszamy do Revelators Workshop i zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

 

sa-mp-256.png

 

sa-mp-257.png

 

sa-mp-258.png

 

sa-mp-259.png

 

Edytowane przez ArbuzzDDL
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...