Skocz do zawartościIbiza Club


XDD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7Htu8ZU.png
Ibiza Club - Klub stworzony przez zagranicznego przedsiębiorce [Tutaj będzie imie i nazwisko] znajdujący się w malowniczej dzielnicy Verona Beach, trafiając do naszego klubu możecie się czuć Państwo jak w siódmym niebie.
Wnętrze obiektu zostało zaaranżowane przez znanego projektanta i architekta wnętrz Cole Sproule

Lokal umiejscowiony jest w malowniczej dzielnicy, z widokiem na morze czym wprawia w osłupienie nie jednego przechodnia. Unoszący się w okół szum fal, gorący piasek i plaża - scenariusz niczym z bajki, a to nie bajka to Ibiza Club. W obiekcie znajdują się dwie sale, cztery loże VIP, dwie łazienki, bar, miejsce dla Dj'a. Djem w klubie jest znany lokalnej społeczności DJ Basman. Managerem w naszym klubie jest Mark Russell, człowiek odpowiedzialny za organizację koncertów znanych gwiazd. Ibiza oprócz cyklicznych imprez zajmuje się również organizacją uroczystości takich jak: wesela, chrzciny, imprezy okolicznościowe, urodziny. Wchodząc w progi klubu każdy znajdzie coś dla siebie, na sali znajdującej się na parterze serwujemy muzykę z pogranicza dance, a na górze techno. Ceny biletów wahają się i ulegają zmianie, ze względu organizowanej w danym dniu imprezy. Klub raz w miesiącu organizuje imprezę free, na której każdy uczestnik otrzymuje darmową wejściówkę i zniżkę na alkohole. Miejsce cieszy się sympatią mieszkańców i ma hojnych sponsorów którzy w zamian za reklamę oferują w ramach nagrody dla klubowiczów otrzymują nagrodę pieniężną. Klub zatrudnia personel który jest odpowiedzialny za utrzymanie porządku w lokalu i obsługę klienta, w tym gronie znajdują się m.in ochroniarze, barmanki, kelnerki, tancerki. W ramach poszerzania horyzontów i nawiązywania nowych znajomości podpisaliśmy umowę na dostarczanie trunków do naszej świątyni, dlatego też każdy smakosz alkoholi wybierze coś dla siebie, od drinków po whisky i różnego rodzaju wina.
7Htu8ZU.png
CENNIK:
Mojito 20$
Margarita: 25$
Daiquiri: 18$
Sex on the beach: 25$
Pina Colada: 15$
Kamikaze: 10$
Cosmopolitan: 25$
Tequila Sunrise 20$
Martini 15$
Long Island Ice Tea 25$
Black Russian 25$
B-52 15$
Cuba Libre 20$

7Htu8ZU.png
OOC:
Cześć, widzę ze startuje nowy projekt, chcielibyśmy spróbować swoich sił z klubem, wcześniej nam już po głowie chodziło żeby to otworzyć na lss ale się zastanawialiśmy czy to ma szanse wypalić czy nie, ale spróbujemy zobaczymy, myślę że damy rade bo tworzę to z dwoma osobami, mamy zamiar się dobrze z wami bawić, w jakiś sposób urozmaicić wam rozgrywkę, organizować eventy z jakimiś nagrodami głównie imprezy co tydzień/dwa

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...